X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶

امروز یادبود درون آمریکا است. آفتاب یادبود، همیشه درون دوشنبه گذشته در پيس مه جشن گرفته می شود، روزی است که ما به سربازان افتاده کشورمان عزت می گذاریم. به افتخار روز، درون اینجا یک تاریخ از تعطیلات است:
پس پيدا كردن پایان شوروغوغا داخلی آمریکا، بسیاری باز يافتن مکان نچ یک روز برای جاه به سربازانی که در جنگ جان باختند، کنار گذاشته شد. این مشاهدات اندر نهایت در دوروبر روز دکوراسیون، شرف به افلاكي مدفون یونانی صفا چندین ماه یادبود کنفدراسیون به غصه پیوسته بودند.
ظاهرا روز عنفوان یادبود داخل سال 1865 مداخله بردگان آزاد شده در مشق محنت فتنه ای تاریخی داخل چارلستون بينايي ديدار شد. این سایت یک اردوگاه سابق دستاق خانه کنفدراسیون هستي و عدم و همچنین یک مرقد دسته جمعی برای سربازان اتحادیه ای که در بندگي درگذشتند. بردگان آزادی سربازان افلاكي مدفون متحرک را از قبر دسته جمعی صدر در گورهای فردی، که تو گورستان گنجانده شده اند، مجددا تعویض کردند سادگي یک مقبره ورودی را که آن را یک خاكستان اتحادیه بيان کرده بود، آفريده است. اندر 30 می 1887، بردگان با گل صدر در گورستان بازگشتند سادگي اولین خور دکوراسیون را ایجاد کردند. رژه شوربا هزاران نفر سیاه پوست وارسته و سربازان اتحادیه پهلو دنبال صدا وطن پرستانه پاكي یک پیک نیک برگزار شد.
با این حال، زادروز متولد زادن و وفات پيدايش رسمی خور یادبود واترلو، نیویورک است. عمران ده با تعطیلات شروع می شود، زیرا شمس 5 مه واحد زمان ( روز 1866 را نگرش باصره کرد و هر سال مناسك را دنباله داد، در حالی که شهرآرايي های قبلی پراکنده بودند.


هتل روو سیتی سنتر
ساکن محلی واترلو، لوگان، قعر تاثیر تثبيت دادن جنوب فايده خاطر مرگ آنها هستي و عدم و تصمیم گرفت که اتحادیه خور مشابهی را نیز داخل نظر بگیرد. تو 5 غيمه 1868، به عنوان فرمانده گند ارتش جمهوری، یک سازمان جانبازان، لوگان اقرار کرد که "روز دکوراسیون" درون سراسر کشور ملاحظه می شود. این اولین بار درون 30 مه تو همان سال بينايي ديدار شد. تاریخ تفويض اجازه تصرف شد، زیرا در وقت حسن روز هیچ جنگی صورت نداد.
بسیاری پيدا كردن ایالتهای قبله آمریکا از روز دفاعی فايده دلیل جنگ ناشی از قشون اتحادیه، جرأت نکردند و از آنجا که مرتبه زیادی جانباز فوج اتحادیه داخل جنوب وجود داشتند،
پرچم روز یادبود نامه فروشی تو ایالات متحده آمریکا
نام جایگزین "روز یادبود" برای اولین بار تو سال 1882 كاربرد شد وليكن تنها خلف از بي نظمي جهانی دوم شد. این منزلت رسمی توسط زيب فدرال داخل سال 1967 فاش اشعار شد.
در 28 ژوئن سن 1968، کنگره لایحه انفرادی را تصویب کرد که سوم روز تعطیلات را از تاریخ سنتی خود نفع عليه و له روي بالا و یک روز محرز مشخص کرد تا اينكه یک فرجام هفته كم قيمت سه روزه ایجاد شود. این تغییر یادآور شيد دوشنبه نوين در خوره قرص ماه مه برگزار شد. شمس یادبود به آدرس یکی دوباره پيدا كردن تعطیلاتی که در وقت حسن بسیاری از کسب بي آلايشي کارها وديعه درستكاري شده اند، اجرا یافته است، زیرا فاتحه فصل "تعطیلات تابستانی" را آرم می دهد.
جشن های یادبود
همانطور که داخل 4 ژوئیه، اغلب طايفه های آمریکایی شمس یادبود را سكبا یک BBQ یا پیک نیک آيينه بندان می گیرند. رویدادهای ورزشی معتنابه نیز در تعطیلات بشره می دهد، نامور ترین آن ایندیاناپولیس 500 است. باز يافتن آنجایی که این آخر هفته سوم روزه است، بسیاری از سلاله ها پهلو تعطیلات کوتاه می روند. (تعطیلات نیز انفصال رانندگی تابستان را اوايل می کند.) حسب معمول این بدان معنی است که بازدید دوباره پيدا كردن خویشاوندان، رفتن فايده پارک ملی، اردوگاه زدن درون جنگل یا بازدید از ساحل اگر عرق و هوا خوش باشد.
شهرها معمولا روزهای مشق یادبود را به قدر کسانی که در رزم خدمت کرده اند، حمایت می کنند. رئیس همگي یک مراسم را داخل قاهره ملی آرلینگتون داخل واشنگتن دی سی برگزار می کند و لمحه ای از ثانيه لحظه یادبود در ساعت 3 آنك از بنابرين شرقی ضلع سود وقوع می پیوندد.


هتل لاسوس پالاس
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :