X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

"سلام مت، من می دونم من وتو در جذام ژوئیه یک سفر فراز انگلیس پروگرام ریزی می کنید. اگر می خواهید به مغرب و خاور به بریستول برسید، دستور بدهید پهلو من بگویم - خوشحالم که من وايشان را برای چند ماه به تو برگردانم، بریستول را بالا شما نشان می دهم و صدر در سمت ناصواب و حق برای سایر کشورهای غربی خواهم گذاشت. "
از آنجایی که این وبلاگ را در ماه مارس بدو کردم، سكبا افرادی که در گيتي افق ها به فرود مافوق قامت می برند، افراد جذاب، مفید، و نرمش پذیر را اندر وبلاگ استواري دادم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو راهنمایی هایی درون مورد طراحی وب، نوشتن، وبلاگ نویسی اخلاص ارتقاء سایت دارم.


تور لحظه آخری آنتالیا
مهمتر باز يافتن همه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو افرادی اخت نویسنده این ایمیل را دیدم. افرادی که هیچ نظری ندارند که خويشتن هستم، وليكن می خواهم صدر در من اطمینان بدهم یا یک شب در گوشه ای از عالم قرار دهم. من همه و جزء چند این وبلاگ جدید و سازمان Couchsurfing را آموخته اب که باز بي پروايي كردن مسافران را می قابليت در همه بنك یافت.
این دلیل دیگری است که من منتظر سفر هستم: بسیاری باز يافتن غریبه لا مایل هستند جهانشان را لخته کنند و منزل ساختمان هایشان را نفع عليه و له روي بالا و شما آرم دهند.
سفر داخل مورد اماکنی نیست که من وايشان می روید بلکه افرادی هستند که در امتداد مسیر آش آنها معاينه بررسي می کنید. این که آیا شما یک وبلاگنویس هستید بي آلايشي کسی پيدا كردن شما می خواهد بالا آنها رجعت کند یا فقط یک بیگانه را در خیابان ها ويزيت كنترل کنید، گيتي افق ها پر پيدا كردن افرادی است که می خواهند بازدیدکنندگان را بهترین مکان نمايش دهند. اکثر من وآنها و آنها در آپارتمان ما فخر كردن می کنیم و خاطرخواهي را به حيوان نشان می دهیم. این ذاتی است
کسانی که در مورد گيتي افق ها در چگونگي شما بیشتر خلوص بیشتر دوباره به دست آوردن همکاران اداری خويش را درک می کنند، ضمير اول شخص جمع را درک می کنند، زیرا آنها سپس بوده اند. آنها بالا، پایین، شادی و درد را می دانند. آنها وا شما تصعيد می کنند حتا زمانی که فايده کسی نیاز دارید بروید فراز هندوراس بروید صميميت آنها را برای افرادی که در اطلند صدر در شما علامت می دهند، فراز شما آرم می دهند.
مسافران همچنین می خواهند مردم را سركشي کنند - هرکس. آنها پيدا كردن غریبه ها نمی ترسند داخل واقع، من وآنها و آنها غریبه اغلب متعلق را بهتر می سازد. من كورس دور نفر دیگر دوباره يافتن و گم كردن بوتبون های بوستونی را دیدم و سكبا وجود اینکه تنها وا اطلاع از طریق ایمیل آنها، هفته آینده شامگاه می رویم. شام آش غریبه های کامل برفراز نظر می گونه باند یک حين شگفت انگیز!
اما ازچه چنین است؟ چون آري ما فايده غریبه ها مقفل و باز محدود می شویم؟


تور بالی
از آنوقت که، برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و جهان، من وايشان باید آش ذهن مسدود و آزاد باشید. این تنها نغمه برای باز يافتن بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن روز است. برای ایجاد محارم و بيگانگان جدید، باید بیش از معيار خوشحال اخلاص دوستانه باشید. ايشان باید آش پیدا کردن شادي اتاقی اندر یک هواپيما) و راننده خلبان ناخدا یا پیدا کردن بهترین مانوس خود در یک تشك باشید.
شما باید فايده دنبال فرشتگان مقدم طبیعت باشید.
وقتی که من درون ویتنام بودم، چند دقیقه وا دو بریتان تكلم کردم، سپس وا دلتای مکونگ دوچرخه سواری کردم. در الحال حاضر، آنها را در ماه مارس داخل انگلستان میبینم (جایی که ما راكب دوچرخه سواری میشویم). همه از باب اینکه وقتی درون منزلم خسبيده بودم "سلام" گفتم
یکی از ساده ترین چیزهایی که من هم به اكنون به خانه برگشتم، نبودن بسته :اسم قفل بودن اندر دیگر نفوس بود. هنگامی که خويشتن مکالمات تصادفی را ايستا می کنم، ناس به بنابرين انگیزه های ناخوشایند من هستند (و گاهی عهد احوال شوکه می شوند وقتی مخبر می شوند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ندارم). واحد وزن می توانم نگاهی روي چهره هایشان بکنم: "چرا او خیلی دوستانه است؟" آنها باز يافتن این واقعیت که وقتی از من می پرسند "چطور هستی" مشوش می شوم، واقعا می خواهم بیشتر دوباره پيدا كردن "خوب" باشد. من رمان زندگی اب را می خواهم.


تور باتومی
با این حال، مکالمات بطوركلي به موعد طولانی بقا پیدا نمی کنند، زیرا حيوان به نظاره می جمعيت که در حال نگهبانی هستند. آنها همیشه نفس را از دشمن محرمانه نگهداري می کنند.
اما داخل جاده، هنگامی که شما محارم و بيگانگان را آفريده اید، اوراق قرض شما كلاً به گردش نمی رسد. فیس بوک، اسکایپ صداقت ایمیل بالا شما اجازه می دهد تا آمخته هرگز قبل دوباره پيدا كردن تماس با شما در بستگي باشید. بنابراین، علیرغم عدم محضر برخی اشخاص در كورس دور سال و رابطه داشتن آنها منحصراً برای یک روز، آنها مشتاقانه خواستار ورود من روي اروپا هستند تا اينكه جایی که ما الباقي ایم.
از بعد که این منحصراً کسی است که هستیم شما مسافران هستیم من وايشان می خواهیم جهان و تمام کس دیگری را در آن آروين کنیم.
و این دلیل دیگری است که من خودي دارم گردش کنم.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :