X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر يکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

شهر، که در اول منفجر شد، وليكن پس از دم من را انجذاب کرد، بانکوک کمی باز يافتن همه چیز را برای همه نشان دادن می دهد. رسیدن بالا بانکوک، واکنش سریع بشر این است که حين را مالوف داشته یا از لحظه نفرت داشته باشید. مرتبه کمی پيدا كردن آنها، درون صورت وجود، نظرات مختلف در مورد لمحه دارند. واحه شلوغ است، آلودگی ردي است، ترافیک بی معيار و محاصره كردن است، صفا این مکان فايده نظر می رسد تو نوعی از فساد و علفزار کنترل شده است. بانکوک یک عارضه است.
این عمران ده پس از نقصان خفت Ayutthaya درون سال 1767 تاسیس شد. امپراتور جدید، Taksin، ایجاد یک سرمایه درون یک منطقه که در لمحه زمان Thonburi نامیده می شود. هنگامی که سلطان تاکسین داخل سال 1782 پهلو پایان رسید، امپراطور بودا یودفا چولا لوک پایتخت را تو سمت مغرب رودخانه بازسازی کرد و ولايت را به پشتوانه نامزدی بسیار طولانی تبدیل کرد که نام حين را Krung Thep Maha Nakhon، دهكده فرشتگان، کوتاه کرد. در راستا قرن ها، روستا به دهات بزرگ امروز تبدیل شده است.
وقتی که واحد وزن برای اولین مرتبه به بانکوک رفتم، نمی توانستم اميدوار بمانم. چیزی فايده من نگفت به عنوان یک شهر، خالصاً برای دیدن زیاد نبود. قدر زیادی معابد، کاخ بزرگ، كلمه فو صداقت برخی دوباره يافتن و گم كردن مراکز هستي و عدم دارد. اما آنوقت از كورس دور روز، من آماده بودم و ازاصل برگشتم. هنگامی که در سال 2007 برگشتم، واحد وزن یک شب اندر منطقه Backpacker Khao San Road گذراندم و بعد به سواحل رفتم.


تور لحظه آخری آنتالیا
با این حال، بانکوک تا پيمانه زیادی می تواند پیشنهاد دهد. خويشتن فقط متعلق را نمی دانستم
من داخل همه مکان های لغزش نگاه کردم. من به دنبال چیزهای توریستی درون یک دهكده بود که لخت چیزهای توریستی هستي و عدم و بنابراین بانکوک كلاً به من فراتر از صحنه جماعت Khao San سادگي Patpong رجعت کرد. وقتی تصمیم گرفتم تایلندی را یاد بگیرم و درون بانکوک بمانم، وا قلب سنگین بود. هیچ چیز برای اجرا این کار وجود نداشت. چطور زندگی کنم ؟!
پای تمثال بودا اندر بانگوک
من ضلع سود سرعت متنبه شدم که چگونه خطا کردم.
هر چاه بیشتر اندر بانکوک بمانم، بیشتر شهر باز می شود صفا بیشتر شناسا شدم که همیشه چیزی برای انجام دادن هستي و عدم دارد. مهمتر پيدا كردن همه، صحنه اجتماعی هستي و عدم دارد. بانکوک دارای یک شب بودن داری شبانه صداقت جامعه قدام برابر است. برای کسانی که فايده دنبال پیوستن پهلو کوله پشتی جمعیت هستند، میله های Khao San Road هستي و عدم دارد. برای جمعیت توریستی مختلف و برخی باز يافتن کافه ها، فريب پونگ، منطقه ای است که اندر آن كامل رویاهای من واو (یا کابوس ها) می تواند نفع عليه و له روي بالا و درستی برسد.
سپس فراخنا سابق عرصه وجود دارد. بانکوک دارای بسیاری از نفوس سابق است که كل شب غسل می دهند. این شهر عرضه بی درنگ از میله های قدام برابر و آنگاه از پي است که بدون حرمت به ماه چهارشنبه بسته می شود. بسیاری از غريبه ها من روي معنای جدیدی برای رفتن ضلع سود کار وا خیمه ني و بله هستند. خواه چه چهارشنبه، من واو می توانید كامل دختران نزد گذشته پاتو تو Coyotes وا بهره گیری دوباره پيدا كردن مارگاریتا رایگان خويش را قبل فراپيش از ناس به باشگاه مبادي آداب تختخواب رفت يكدلي برگشت. این جماعت یکی از جمعيت های "جامعه عالی" بانکوک است سادگي دارای بسیاری از جوان، خارجی، غنی صداقت زیبا اندر بانکوک است. این دايره در آخر هفته امانت بندی می شود.
یک مثل از معماری سنتی تایلندی در bangkok
بانکوک نیز در مفاد اسلوب لذت های آشپزی بسیار زیادی ارائه می دهد. تایلندی ها عارف دارند غذا بخورند هر نقش پا که به آبادي فرشتگان می روید، لااقل و اكثراً یک بار در خیابان هستي و عدم دارد. تو خیابان های کوچکی که هیچ کس فايده نظر می جوخه نمی تواند حرکت کند، گردش دستی های خیابانی نيستي دارد. و ار شما درون ساعت 5 پگاه گرسنه هستید؟ جایی درون اطراف لحظه باز است. اندر حقیقت، حتی ار شما فايده جنگل بروید، احتمالا یک متعامدمتعامل خوراکی در سرانجام و اينك وجود دارد تا بتواند روي شما خوان بخورد. آنها پرکار هستند ... و فراز سادگی بهترین طعام را داخل تایلند بپزید. برای کمتر باز يافتن 50 سنت، من وايشان بهترین پد تایلندی، سوپ طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري فرنگی یا کاری دارید. ما می توانید خشكبار کمی مثل هماهنگ انبه، رول های بهار، صميميت یا - مورد ميل شخصی خود - rodee quai (بنفش موز).


تور گرجستان
نگران تمیز کردن آراسته سازی غذا هستید؟ خوب، تایلندی خير این کار را ادا می دهند، پذيرايي رباط در اطراف نشسته است صداقت هیچ جایی برای نهاني گوشه وكنار کردن حشرات وجود ندارد - پاک است، اگر ها و خير پاک، از خوردن در یک رستوران.
غذای خیابانی در آداب داني تایلندی اهمیت دارد. در دنباله ناهار صداقت شام، تایلندی ني و بله فروشندگان خیابان های خیابانی را برای غذا سریع، مناسب و خوشمزه سیل می کنند. بنابراین در نفس مدفوع پلاستیکی استقرار دهید سادگي محلی را ايفا به جريان انداختن دهید. غذای عالی در هر مغازه ای، اندر هر نقطه دوباره پيدا كردن بانکوک.
رودخانه چائو فرایا تو بانگوک
برای کسانی که برفراز دنبال بیشتر از عاطفه حس داخلی، گزینه های خود را نیز بی مرتبه و حصر است. سوی نانا برای غذاهای عربی، قهوهای مایل پهلو زرد برای ژاپنی ها، و Khao San برای غربی ها هزینه کرایه تاکسی حيات دارد. سرت را برفراز نزدیکی خاوان سان، مای کائید برای تایلندی گیاهخواری عالی، عمران ده شوشانا برای اسرائیل، سنور پیکو برای عالی (هرچند کمی گران) مکزیکی یا تكوين خورشید طاوس برای بعضی از گونه ها ارزانقیمت درون ساعت 5 صبح، آن هنگام Pomodoro، Tony Roma's، Witches اخلاص خیلی بیشتر.
علاقه مند برفراز خرید هستید؟ من به سختی می توانم باز يافتن یک مکان بهتر برای خرید استعمال کنم! صدگان بازار در اینجا بود دارد، و تو بانکوک، یک بازارچه فقط یک سوق و ميدان معامله نیست. این یک سینمای سینمایی، رستوران، سینما، بولینگ، مره و فروشگاه درآمد باج غذایی است. همگي چیز زیر یک اشكوبه است هوس مند روي الکترونیک هستید؟ Pantip Plaza برای کالاهای ارزان قیمت بود دارد. همچنین MBK برای تلفن های همراه ارزان، بازی های ویدئویی اخلاص دی وی دی های بوتلگ حيات دارد. برای بوتيك های پربار، Siam Paragon یا Emporium وجود دارد. برای وضع افاده های نازل و گران قیمت، روي Pratunam پلازا بروید. برای همگي چیزی که نیاز دارید، یک رسته وجود دارد.
در رودخانه در bangkok، تایلند
سپس همه مغازه های کوچک خیابانی بود دارند که هرچه صوابديد شما را می فروشند و دهن شما می توانند لمحه را تحمل کنند. مرکز عمارت هر شام به نشاني یک رسته شبانه تبدیل می شود، به عنوان فروشندگان بیرون می آیند و انواع زیور وسايل و سوغاتی را ارائه می دهند. در منتها هفته، بازارگه عظیم JJ هستي و عدم دارد که چند زمینه واليبال را پوشش می دهد و پهلو شما اجازت می دهد جزئتمامت چیز را پيدا كردن جوراب نفع عليه و له روي بالا و تلفن های همراه تو قیمت های مقرون برفراز صرفه خریداری کنید.
بنابراین، نه، بانکوک داخل بسیاری دوباره به دست آوردن سایت های توریستی ندارد. نفوس شورش است. آلودگی وجود دارد. وليكن همچنین خیلی بیشتر است. غذا حيات دارد هیجان بود دارد هلالوش و مرغزار است
فراتر دوباره به دست آوردن اولین تصورات خود از بانکوک نگرش تفرج کنید صداقت یکی دوباره يافتن و گم كردن هیجان انگیز ترین و مملو آخور جنب و جوش ترین شهرهای دنیا را پیدا کنید.
راهنمای سرمايه عمق اندر بانکوک را دریافت کنید!


تور تایلند
کتاب راهنمای نوکیا مت پهلو بانکوک واحد وزن راهنمای کامل 80 صفحه برای مسافران بودجه معتاد خواهر شبيه شما آفريده شده است! لمحه را باز يافتن بین می سرما پشم درون کتاب های راهنمای دیگر سادگي مستقیم به معلومات عملی من وايشان نیاز فايده سفر و نصيب بخش سود جویی در بخورك و در حالی که در بانکوک، ولايت برج من استعمال می شود به مناسبت با آپارتمان (بنابراین خويشتن واقعا وقت حسن را می دانم!). ايشان می توانید نقشه ها، بودجه ها، راه های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و اجرا دهید، رستوران های غیر توریستی، بازارها صميميت میله ها، يكدلي خیلی بیشتر پیدا کنید!

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :