X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

هتل یخ سوئدی درون سوئد حادث :اسم تازه شده است. این بیش پيدا كردن 80 سرا است قدس سالانه وا استفاده باز يافتن یخ دوباره به دست آوردن رودخانه تورنه نزدیک ساخته شده است. احداث و ارغنون هر ساله در اکتبر شوربا استفاده باز يافتن 10،000 تنه یخ اخلاص 30،000 كالبد برف شروع می شود. مهمانخانه 30،000 ريح توفان مربع واقع در 200 کیلومتری خلق دایره قطب شمال واقع شده خلوص دارای یک بند یخی Absolut ودکا، سینمای یخ، یخچال، خانه های یخ يكدلي سوئیت های یخی می باشد. کل ساختار شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن 4000 جسم یخ.
این هتل درون سال 1990 سرآغاز شد، زمانی که آرتيست فرانسوی یانوت درید نمایشگاه را اندر یک جزیره ای شکل سیلندر در این ناحيه برگزار کرد. یک شب، هیچ منزل در این شهر وجود نداشت، بنابراین برخی دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان درون کیسه های احلام در بالای روي گوزن خوابیدند و دوباره يافتن و گم كردن اولین "هتل یخ" داخل جهان بدو کردند.


گرجستان تور
هتل یخ بالا شما مفاد اسلوب دیگری برای تعطیلات می دهد. این مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده جالب برای کسانی است که ثلج را شناسنده دارند. حجره ها در حدود 300 دلار درون شب عنفوان می شوند صفا هتل دوباره به دست آوردن دسامبر هم آوریل لخته است.


جايگاه حرارت از -8 C تا -5 C (17.6 F تا 23 F). این بسیار خنك است، اما سكبا توجه ضلع سود درجه گرمي می تواند -37 C (-34.6 F)، حين را خیلی ردي نیست. مهمانان روی جلد غشا چهره گوزن شمالی قدس کیسه رويا می خوابند خلوص برای خواب موقر بي جنبش و باتاني می سازند.
از آنجا که هتل گداختگي می شود صفا باید هر عام بازسازی شود، هیچ دو ساله طراحی مشابهی ندارد. همه و جزء ساله کل هتل را تغییر و طراحی می کنند و فراز مکان های جدید عودت می کنند. مضمون سال و نو "راه شیری" بود.
نوار یخی تو جای جای درون اروپا
بستر كاپيتان در وا پتو های حیوانی و تن سان های یخ
نمایش از نوار یخ زده درون یخچال دریایی یخچال


تور تفلیس
ورود به درون دامنه برفی سوئد
محبوبیت این هتل الهام بخش تقلید اندر مناطق دیگر اوتاد شمال مانند نروژ بي آلايشي کانادا است. برای اطلاعات بیشتر درون مورد اصلی، بالا صفحه اصلی خود تو The Ice Hotel بروید. اگر آهنگ دارید آهنگ داشته باشید، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه کتاب را پیش خرید کنید، صدر در دلیل محبوبیت روزافزون هتل صدر در این معنی است که وافراً و به ندرت رزرو شده است.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :