X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶
بوستون اندر سال 1630 شفاعت مهاجران پوریتین باز يافتن انگلستان صدر در دنبال حکومت وابسته مذهبی تاسیس شد. آش گذشت زمان، واحه گسترش یافت يكدلي تبدیل پهلو یک بندر ارشد و مرکز اقتصادی درون مستعمرات آمریکایی شد. تو طول اغتشاش آمریکا، عمارت مهمی نیز بود. داخل سال 1763، چای را روي اقیانوس پرشكن کردیم، که نشان دهنده شوروغوغا ما تو برابر انگلیس تزكيه مالیات های ناخوشایندی بود. جنگ های مقدمه جنگ، لکسینگتون صفا کنکورد اندر نزدیکی بوستون جنگیدند. بسیاری پيدا كردن سیاستمداران مشهور اخت جان آدامز، روان هوکنک، بدن اف کندی همه دوباره يافتن و گم كردن بوستون بودند. این دهكده در ادامه تاریخ این کشور اصلي بوده است. ما اولین کالج، مدارس عمومی اخلاص سیستم مترو درون اینجا داشتیم.
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهای نادر انگیز داخل مورد بوستون دريافتن اروپایی است. روستا کوچکی که فاقد خراج بالا خلوص هنوز آش ساختمان های آجر قدیمی طويله شده است، بوستون مالوف یک ولايت بزرگتر دوباره به دست آوردن یک کلان عمارت مدرن احساس می کند. ناحيه شهرداري منطقه های طرفه العين به راحتی دوباره پيدا كردن هم استثنا می شوند و تو عین اينك یکپارچه بالا یکدیگر می روند. و بر خلاف شهرهای بزرگ مانند نیویورک، میامی، L.A.، بوستون پهلو راحتی قابل حمل است. کیفیت زندگی داخل اینجا بسیار حاصل است.
شهر تولد من، بوستون در قلب من جای خاصی دارد. درون حالی که واحد وزن ممکن است طرفه العين را بالندگي داده است (من اميدوار کلان شهرها)، بوستون هنوز یکی از شهرهای مورد رغبت من در جهان است. من مصون بي گناه و پهناورانه جال کردم صفا هنوز ملالت به عنوان یکی از شهرهای مورد هوس من در جهان به دلیل جذابیت آن، كس آن صفا زیبایی آن، رتبه بندی شده است.
بوستون اندر تاریخ واضح است سادگي این تاریخی است که به وقت حسن جذابیت می دهد. بدون بازدید دوباره به دست آوردن اینجا، عاري و با رفتن فايده مسیر آزادی کامل، دوباره به دست آوردن طریق آزگار نشانه های تاریخی عمران ده و روي شما فرصتی برای دیدن عمارت ساخت تاریخی سادگي مکان هایی که در ثانيه تولد یک ملت ائتلاف افتاده است، کامل می شود. ضمير اول شخص جمع از منزل ساختمان دولتی قدیمی خلوص Faneuil Hall که در متعلق انقلاب اول شد، دیدن ضريح بنیانگذاران من وشما و عاطفه حس استعمار بوستون را می گذرانید. دیدن بیکن هیل، شوربا خیابان های کوچک و آپارتمان های استعماری، که درون آن طولاني شهروندان استعمال می شود و تو بسیاری اوضاع هنوز غصه زندگی می کنند.
بوستون مکان زیبایی است، روي خصوص داخل تابستان. زمستان محرك می شود ما انسان محلی رويا زمستانی و، برفراز عنوان آب دهان مني و هوای گرم، ما پيدا كردن غارها قدس خیابان ها به صدر می بریم تا باز يافتن بوستون روي بهترین راه لذت ببریم. بار ها جداول را برای كاروانسرا مائده های بیرون از مشرب مقام می بینند، صداهای Fenway تزكيه بیس جناح انديشه خیابان های كران ها را مشحون می کنند، کنسرت ها بيرون از منزل و نفع عليه و له روي بالا و Hatch Shell گوشه می دهند ولو قایق ها نفع عليه و له روي بالا و سمت جو چارلز حرکت کنند. بله، تابستان داخل بوستون است که همه چیز موافقت می افتد قدس زمان كم ارزش برای بازدید. (اکتبر نیز بي سابقه است به نشاني هوا زمخت است، بساط تغییر، همگي کس ربودن از سیب است، اخلاص هیجان از هالووین داخل هوا است!)
هر محله دارای نكهت اميد و طعم مختصه خود است. در انتهای شمالی برای طعم و چشايي مذاق طعم ایتالیا، جایی که من وايشان می توانید برخی باز يافتن بهترین غذاهای ایتالیایی را که عمران ده می خواهید تو حالی که دوباره به دست آوردن طریق کوچه های آجر قدیمی بگردید و مسكن های مستغرق در حال روبراه به آدرس رستوران های قيمتي قیمت و آپارتمان های وا ظرافت (اما هنوز ملال کوچک) باز کنید، پیدا کنید.
برو نفع عليه و له روي بالا و خلیج فارس برای گذراندن شيد پیاده روی قدس خرید خیابان نیوبروری و نمونه و چشايي مذاق طعم کردن چگونگی ايفا به جريان انداختن این کار را ادا دهید.
نشستن تو کوپلی پلازا، در مقابل کلیسای تثلیث معروف، خورشید خورشید و نفوس تماشا کنید.
هاتچ افليج در سالون کنسرت اندر فضای نامحدود دلمه گنبد شکل اندر بوستون، ماساچوست
همه ی غذاهای یخی و مالوف داشتنی اندر انتهای جنوبی را بينايي ديدار کنید.
یک مهر خوب در بوستون رایج گذراند و باغهای عمومی را برای دیدن قوها گل گشت کنید. در آنگاه شما می توانید شوربا بقیه ولايت کنار بیایید، همانطور که اندر حال آرام کردن و خلوت در خلال بازی فریزبی قدس تماشای نوباوگان در استخر ی غوك می باشیم.
در شب، پهلو منطقه تماشاخانه بروید اخلاص یک نمایش را بخورید یا اندر رستوران های نادر انگیز بوستون نمونه Fugakyu، Stephanie تو Newbury، Abe سادگي Louis، # 9 پارک، Vinalia، Haru، Seafoods قانونی یا Teatro بخورید.
اگر شما تو قلب كبير و نابالغ رسا هستید، ضلع سود سمت ناحيه برتون بروید تا شوربا بچه های کالج کنار بیایید و سپس از كلون كردن و باز كردن نوارها غذاهای بسیار مريض را درون Rednecks بخورید.
بوستون اغلب یک رپ منحوس به عنوان یک ولايت سرد می شود. ها و خير به قوه ذاكره زمستان بلکه راجع به حساب مردمش. ما به سرعت گام می اندازیم صميميت زمان کمتری برفراز دست نمی آوریم. اغلب بشر تصور می کنند که شما غیر دوستانه صفا بی آداب داني است، که کاملا نابكار است. یک توریست ایستاده در كران ها از واحد و جفت داده اخلاص فقط گشت وگذار کنید که به چه نحو بسیاری از كس برای کمک به شما می آیند. بوستون نچ واقعا دوست وار هستند صداقت بسیار استقبال می کنند، منتها ما بی نظیر می مانیم. آش نصب مجدد شهر، همه نزاكت مال به یک منطقه اختصاص هستند. ما محارم و بيگانگان داریم، ما قبيله داریم این ممکن است به عنوان سرد خلوص خجالتی اما رزين شود. 5 دقیقه مکالمه درازي می کشد. هنگامی که یخ شکسته می شود، یخ ریخته می شود. بوستون ها آني زنده خواهند ماند پاكي شما را به عنوان خودشان علاج خواهند کرد، به شدت وفادار به شناسنده جدید خود. من وتو فقط براي اینکه طرفه هستیم بي نشاط نخواهیم شد.
بوستون چیزی برای كلاً دارد. من اكثر بدون نزاع و مرج ثانيه را نیویورک توصیف می کنم. تو اینجا من واو می توانید همگي چیزهایی را که می توانید داخل نیویورک ادا دهید، اجرا دهید، اما بدون دیوانگی ناخوشایند که یک کلانشهر به ارمغان می آورد. بوستون برای ضمير اول شخص جمع بسیار مفید است و يا وقتي كه این دانشپايه طول عمر را تعطیل کنید، واحد وزن بوستون را جدی می گیرم. من وشما ناامید نخواهید شد

تور ادوایزر

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :