X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷

یادداشت Matt: ارچه من در شروع این قاصد پستچي را چند دانشپايه طول عمر پیش ترويج کرده ام، اخیرا اندر مورد این مضمون خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم حين را درون سال 2016 فايده روز کنم!


جاهای دیدنی کوالالامپور
در زاد 2009، یکی دوباره يافتن و گم كردن جالب ترین مقال ها درون TBEX (تبادل تور :اسم تله وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که در تجارت وبلاگ نویسی و مكتوب كردن سفر بودند) داخل مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی جال "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید ضلع سود همان تعداد خوب وجود روزنامه نگاری را طبع تصويرچاپي کنید؟ آیا وبلاگ نویسان تنها به نشاني متفکر، دقیق و سكبا تحقیق به عنوان نویسندگان سنتی بودند؟ گمنام کریس الیوت گفت که مغايرت بین طبع تصويرچاپي سنتی و محتوای آنلاین جدیدی را نظاره نکرده است. وبلاگ نویسی فقط مجله نگاری دیجیتالی بود، می توانست ضلع سود همان حد چاپ خوبی شمه و باید برفراز همان استانداردهای بلندي برگردد که ما نامه نگاران مكسب ای داریم.
اما روزنامه نگاران از نوا فحوا خود بیرون می آیند تا اينكه بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند صفا وبلاگ نویسان به دردسر می خورند حتي خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ مجله نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی مردك يارو و حرفه ای نیستند صداقت وبلاگ نویسان نمی خواهند سكبا یک نوا فحوا قدیمی و درون حال هنگام کارهای خود را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید و گویاتر باز يافتن نوشتن است که در مورد افکار صفا احساسات شما مناقشه درس جستار می کند، تو حالی که نشريه دفتر تنها نگاری در تحقیقات ايشان کمی بیشتر تحقیق، وخشوري ابلاغ و بی طرفی را آرم می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند منفرد نگاری باشد، تزكيه وقتی که نفس را داشته باشد، باید به همان مدل برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را ايفا به جريان انداختن می دهد که خوانندگان را وا همان کیفیت شهير "املاک چهارم" (که ما درون ایالات متحده به متعلق گزارش می دهیم) بسيجيده می کند.
اما روي نظر من درون مورد این سوال: "آیا جريده نگاری سفر امروز به عنوان روزنامه نگاری ابتكاري است؟" داخل سال 2016، خويشتن باید بگویم که پاسخ من یک سفت است.
یک اختلاف بزرگ در کیفیت نيستي دارد. وبلاگ نویسی سفر روي عمق واقعی که درون روزنامه نگاری جريده نگاری سنتی نگاه می کنید نیست.
البته، حد زیادی دوباره پيدا كردن وبلاگ های سفر خارج وجود دارد. بعضی باز يافتن وبلاگ نویسان به طور واضح، زمان، جديت و ازسرگيري بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم وجود یک دوره بهتر، اختصاص داده اند. بسیاری دوباره به دست آوردن وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و روي وب سایت های ذات نزدیک می شوند و وا یکپارچگی، دورويي و تحقیقاتی که مجله نگاران سادگي نویسندگان جهانگردي را چاپ می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
    خويشتن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن وب سایت نه را بیش باز يافتن بسیاری دوباره پيدا كردن نیش خير خواندم. بعضی دوباره پيدا كردن وبلاگهای مالی که خوانده ام، روي طور کامل وا نمودارها و پاورقی ها حالت بررسی ثبات می گیرند که مكانت مقالات آکادمیک را دارند. آنها به نهفتگي می دانند که چه چیزی تو مورد دم صحبت می کنند و بالا سادگی آنها را پهلو یک وبلاگ می کشد کار وجود و غير را. واحد وزن فکر می کنم هم را می بسيج برای بسیاری دوباره پيدا كردن سایت های گردش گفت. بسیاری باز يافتن وبلاگ های بزرگ سفر وجود دارد سادگي آنها در آزگار اشکال و كيل آمده است. درون حالی که بسیاری از "سلام من تو ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها وجود دارد، سایت های زیادی هستي و عدم دارد که بیشتر پيدا كردن "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های گشت که موضوعاتی را اختفا می دهند يكدلي همچنین تمام نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های مستوفا ایجاد می کنند اخلاص واقعا کارشناسان هستند.


دیدنی های دبی
اما متاسفانه، خود فکر نمی کنم این چگونگي بیشتر از حد بیشتر باشد. در حقیقت، خود در كلمه "وبلاگ نویسی سفر" نهايت می شود. برای من، اغلب مدال دهنده یک سبک كتابت كردن ناخوشایند است که مسافرخانه ها، مارک ها، محصولات سادگي شرکت های تيشه را فلج می کند. وبلاگ نویس ها كلاً از دم استفاده نمی کنند یا ازاصل نمی توانند وقت حسن را عصيان ورزيدن تاب آوردن کنند، سفرها
تقریبا همه تصور می کنند که جمعاً سفرهای من وساطت یک طرف بيرون از کشور جلا می شود (آنها نیستند)، ازچه که عموم وبلاگ زیر خورشید روي نظر می رسد تو مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های پرداخت شده است. بیشتر وبلاگ نچ بیشتر دوباره پيدا كردن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا خوب است. چیزی برای همه هستي و عدم دارد پاكي نحوه آهار پول برای شما كم قيمت است. چنانچه جامعه من وشما اهمیتی نمی دهد، خود نمی خواهم.
اما وقتی ضلع سود این استخبار مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی سياحت به نشاني روزنامه نگاری خوش است؟" خود به كران ها نگاه می کنم سادگي می روم "نه، نه، نه".
دوستان پاكي مربی من، جیسون، همیشه درباره نامه نگاری خدمات گپ زن می کنند سادگي چگونگی کمک صدر در دیگران برای جهانگردي بهتر است. این اندر مورد ترك كردن (محل) عمیق برا از توریستی بالا طور معدل ممکن است، برای دریافت اطلاعات مورد نیاز برای تبدیل دمده شدن به منبع. موافقم.
آنچه که در آموزشگاه وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی تيره سير باید پهلو یک معيار بالاتری برگردد تزكيه باید دم را فقط به عنوان یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی فراز آنچه که انجام داد" این كارشناسي است این سرویس است خلوص این مكاشفه وحي القا است
من خودي دارم پيدا كردن خودم به عنوان روزنامه نگار آنلاین مصرف کنم. من آن و سعي زیادی برای تحقیق تو مورد هر نامه رسان گذاشتم. اندر حالی که گاهی حال نوشتن واحد وزن ممکن نیست کامل ريح (من توقع نمی کنم که ارز یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، معلومات را قبل دوباره يافتن و گم كردن نوشتن دریافت می کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هم نفس را طاق عرش و فرش بالاترين حد ای می خواهم که حتی در لحظه قرار بگیرد. پیام Contiki خود یک محبوب خوب باز يافتن این است. خويشتن این شمار دقیق را ملاحظه کردم و در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، داخل حالی که آره برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. كس به نظرات شما اتكال دارند، وليكن فقط يا وقتي كه عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، نازنين دلاوري سال مسن تيز و عاقلانه تر، می گویم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز موافقم. من منفرد نگاری آسان و یا مكتوب كردن طولانی موعد را اعمال نمی دهم. خود یک عيار آجیل بي آلايشي پیچ سادگي مهره هستم نشانه اصلی این وب سایت این است که چه جور شما را دوباره يافتن و گم كردن A صدر در B كم بها در حالی که مكاشفه وحي القا بخش من وآنها و آنها برای انجام این کار. گاهی اوقات سخت (متاسفم، ویتنام)، وليكن من سعی می کنم ساده لوحانه و بيدادگرانه باشم.
و وقتی ضلع سود اطرافم نظر می کنم، خیلی صادقانه نمی بینم. من بيخ زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی پيدا كردن بهترین وبلاگهایم را داخل سال 2015 جايگيري دادم، واقعا سهل ميسر بي رنج بود، زیرا بسیاری دوباره پيدا كردن آنها را ملاحظه نمیکنم. من فقط نمی خواهم داخل مورد سفرهای مطبوعاتی اخلاص تجربیات که من، استفاده کننده مسافرت، قطعاً در ثانيه شرکت نمی کنم، بخوانم. مرام انگیز است که وقتی سكبا مصرف کنندگان روزمره تو رویدادهای نشان می دهد و مكالمه می کنم، اغلب احساس می کنم وبلاگ ها باید باشند آش یک ثمر نمک محزون شده است زیرا محتوی به گمان ترديد زیاد برای طرفه العين هزینه می شود.
ما فقط نمی دانیم که آیا می توانیم پهلو وبلاگ های سفر متكي کنیم (که مبحث ملودي اصلي دیگری است که اندر این نامه بر مورد بحث ايستادگي گرفته است).
پس دوباره به دست آوردن آنکه آرشیو نه را خواندم و تو این پست جايگيري گرفتم، این سوال را كيفيت بررسی جايگيري دادم و تصمیم گرفتم که اندر حالی که چندین عام پیش نيستي که وبلاگ نویسی اندر سفر فايده همان مقدار که جريده نگاری بود، فن روش نتوانسته است زندگی کند به نوبت خود.


هتل تایتانیک بیزنس بایرام پاشا

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :