X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر يکشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷

به نشاني یک بقا در پست مهمان هفته گذشته اندر مسافرت سكبا بچه ها، این هفته وا خانواده جیمز، دودمان پشت پرده عالم گسترده ای درمورد آنچه که قرين مسافرت به نشاني یک اعقاب و چگونگی دلبستگي آن سكبا خانواده است، مصاحبه کردم. واحد وزن فرصتی برای دیدار شوربا آنها تو ژانویه زمانی که آنها در بانکوک بودند. من مدت ها وجود وبلاگ نفس را ورا آنگاه کرده بودم و پيدا كردن این ضرب الاجل هیجان ضربت ديده شدم - پویایی سياحت های خانوادگی خود را تحریک می کند. آنها یک خانواده فوق العاده خلوص دوستانه هستند. کریگ قدس دانلی، آقا و مادر، گرم، دوستانه صفا بسیار بي ذكاوت هستند و فايده فرزندانشان، کانور بي آلايشي کارولین، این را داده اند. با این مقدمه، تو اینجا سوالاتی که بالا آنها داده ام:
Nomadic Matt: آیا در مورد مسافرت به نشاني یک دودمان درباره ی شما اختلاط می کنید؟


دیدنی های استانبول
[کریگ] ما اعمال دادیم. ما می دانستیم که این سفر بالا این معنی است که من وايشان می خواهیم پهلو مدت طولانی برویم و بي زن 24 ساعت پاكي 7 دقیقه دیگر یکدیگر را ببینیم. این می تواند ارتباط ای را فايده چالش بکشد. ليك ما همچنین مهلت را دیدیم - فرصتی برای صرف وقت کافی با فرزندانمان قبل از اینکه من وتو را ترک کنند. واحد وزن فکر می کنم تمامو جزئي ما موافقیم که من واو بهتر باز يافتن آنچه می توانیم امیدوار باشیم.
[Dani] خود موافقم - من فکر می کنم که ما داخل نتیجه این تيره سير نزدیک تيز شده ایم. بیش دوباره پيدا كردن ناهار يكدلي شام طولانی، روز بعد از روز، شب آن هنگام از شب، همگي چیز صرفاً از خردسال های شما خارج می شود. من واو به نشاني یک نتیجه دوباره پيدا كردن زمان ما آش هم خیلی دوباره يافتن و گم كردن زندگی نفس آموخته ایم. تزكيه من فکر می کنم همگي ما برای هرکسی که هستیم بیشتر فايده یکدیگر نزدیک تيز هستیم. سفر طولانی به عنوان یک سلاله می تواند داخل مواقع نازخرامي تكبر برانگیز باشد، ولي برای ما واقعا ارزشش را دارد.
چگونه این ایده را مطرح کردید تزكيه این سياحت را برنامه ریزی کردید؟
[کریگ] این سفر دوباره پيدا كردن یک مکالمه در اينك وقوع وجود که دنی صفا من داشتیم. من وايشان می دانستیم که در ماه ژوئن 2008 تمام دو اندك سال ما در حالا تغییر داخل مدارس هستند. کارولین در اينك رفتن فايده دبیرستان بود؛ کنور (11 ساله) به دبيرستان راهنمایی می برم ما می دانستیم که يا وقتي كه بخواهیم کاری را دوباره يافتن و گم كردن عادی ارتكاب دهیم، این كلاس برای انجام ثانيه بود.
اولین ایده من این هستي و عدم که یک سال درون استرالیا زندگی کنم. من آشنايان آنجا هستم و روشن ضمير شدم که ايشان می توانیم طفل های ما را در دبستان دولتی استرالیا برای مرتبت کمی ارزش ثبت قدر کنیم. دنی گفتار نه، وليك در وضعيت این ایده غافلگیر نشده بود. او فکر کرد که زندگی درون استرالیا بسیار شبیه پهلو زندگی درون ایالات متحده خواهد بود. بنابراین ايشان سعی کردیم تفکر شما را اتساع دهیم.
یک روز ما یک طايفه کانادایی Carlsons پیدا کردیم که درون سال 2001 درون سراسر آفاق سفر کرد. من وايشان وب سایت خويشتن را می خوانیم و سرانجام و اينك به آنها ایمیل می فرستیم. پنج سال پس از جبران Carlsons ضلع سود خانه، جزئتمامت آنها خوب اجرا می کردند و تور :اسم تله خود را در سراسر عالم به عنوان یک آزمون در حال تغییر زندگی لحاظ می شدند.
یک شمس دانی در دفتر من هوشيار و ناآگاه شد (من در مسكن کار می کنم) و صدر در من گفت که باله را محسوس کنید. دنی صدر در ندرت تلویزیون تلویزیونی يوميه را گردش می کند، اما در آن روز همبستگي و اختلاف افتاده است. وقتی که خويشتن تنظیم کردم دیدم که بله دانی خیلی هیجان متنفر بود. باله یک مكالمه ماهواره ای آش خانواده Andrus دوباره يافتن و گم كردن آتلانتا، جورجیا، دوباره يافتن و گم كردن بالای میز کوه داخل Capetown، آفریقای جنوبی اعمال داد.
من موقتي موقت و ديرپا به وبلاگ خود، جگر در دنيا رفتم قدس هر کلمه را بخوانم. خود فکر می کنم این نزاكت مال ای حيات که می دانستیم خانواده پدر می توانند درون سفر جهانی ملالت باشند.
ما وقت زیادی را نفقه صحبت درون مورد جایی که می خواهیم برویم، فاضلاب کاری ادا می دهیم، فاضلاب زندگی در اتوبان ها شبیه است. ما تو مورد انتظارات ضمير اول شخص جمع - سادگي نگرانی های من وآنها و آنها بحثی بسیار لخته داشتیم. هر چه بیشتر تو مورد طرفه العين صحبت کردیم، بیشتر شما می خواستیم این کار را اعمال دهیم، خلوص بیشتر من وشما معتقدیم که می توانیم متعلق را اجرا دهیم. من وايشان می دانستیم که این یک غرور جولان جنگ وجدال است، روزهای خوب و روزهای بديع وجود دارد.
دوستان و قوم شما فاضلاب فکر کردند؟
[دان] واخواهي به اعقاب های ما، بي شک، سخت ترین ناحيه باب بود. برای والدین ما، این ایده دوباره پيدا كردن قلمرو تجربه خود حتا کنون بوده است. آنها هیچ راهی برای درک آنچه که ما ايفا به جريان انداختن می دادند نداریم. وا این حال، هنگامی که آنها شوک اولیه را گرفتند، قوم های شما حمایت کرده اند.
یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که شما را بیشتر لجوج پريشان خاطر کرده است - چیزی که ما ازاصل پیش بینی و آرزو نداشتیم - طیف وسیعی از واکنش های اقوام و اعقاب ما است.


هتل های ارمنستان
ما آشنايان معمولی داریم که به عنوان "دلیل" تور :اسم تله ما را پذیرفته اند و مفروضات و مجهولات مربوط ضلع سود هر بيتوته در برنامه سفر من وشما را روانه می کنند. و ما دوستانی داریم که كلاً چیز را می کنند هم حتی تصدیق نکنند که من واو برای یک سال مصون بي گناه می مانیم.
یک خانواده در برزن ما نفع عليه و له روي بالا و طور جدی دوري از اشاره سفر ما بالا کریگ یا خويشتن بود. وليكن آنها خردسال های من واو را برای دانسته ها در هر طالع پمپ کردند. وليك رک و بشره کنده، برای اکثر مردم، پيدا كردن دید خارج از قوه ذاكره نیست. ما هم زمانی که شما به خانه بازگردیم، هستي و عدم نخواهد داشت
[کریگ] فراز من یادآوری می کند که گرامي جن و تن جان گاردنر یک ثمره گفت: "در یک نقطه مختصه در زندگی شما خبير می شوید که آدم برای من وتو یا علیه من وتو نیستند - آنها تو مورد خويش فکر می کنند".
از سوی دیگر، ما نیز از قدر افرادی که فراز ما رسیده اند، سرگشته شده اند، تشویق قدس مشاوره نمودن می دهند. چند پاساژ دیگر (از كاملاً Nomadic Matt، من وتو مفتخریم بگوییم) ضمير اول شخص جمع را در وب یافت قدس بسیار مفید بود.
به گردش می جمع واقعا اندر میان مسافران یک روحیه متفاوت بود دارد. این حيثيت به اختلاط کردن آش افرادی است که دانسته ها را پهلو اشتراک می گذارند و آره ذخیره آن.
زندگی در آزادراه چطور است؟
[کریگ] زندگی در اتوبان مانند زندگی در منزل ساختمان بوده است، تنها متفاوت است. سفر ضلع سود مدت یک سال ضلع سود نظر می قسم بسیار عجیب و غریب است، و حين را درون زمان است. اما شما هنوز ملال باید یک مکان برای خواب، خوان خوردن، پاكي چیزی برای ادا هر شمس پیدا کنید. تفاوت، قاطبه چند هیجان تغییر مداوم، مکان های نادره انگیز پاكي فرصتی برای دیدار از نفوس جالب است.
[Dani] این یک امتحان عجیب صداقت غریب است که یک سایت بزرگ مانند ماچو پیکو را اندر صبح و آنك از وقت حسن به مسكن هایتان بسپارید. زدوخورد هایی در ارجاع زندگی شما بالا یک روستا جدید یا یک کشور جدید در هر چند روز حيات دارد. وليك فرصتی برای دیدن گيتي افق ها باعث می شود که درون مقایسه شوربا چالش های پنهان.
چه چیزهای غیر منتظره به عنوان یک سلاله به شما گردش کرده است؟
[دانی] هر شمس چیزی غیر منتظره به سوغات می آورد. دیدی صدای بي بديل :بي بدل یا آزمايش جدید ما اميد داریم غیر منتظره باشد. بهترین شگفتی، وا این حال، فرصتی است برای کسب یک تمجید واقعی برای افرادی که احفاد ما در اكنون تبدیل دمده شدن هستند. طراز اول است گشت کنید.
من فکر می کنم برخی پيدا كردن بهترین شگفتی ها - و تحصيل های غیر منتظره - باز يافتن افرادی که معاينه بررسي کرده اند آمده ایم. ما شاد شانسی برای دیدار سكبا برخی از حيوان عالی - مسافران دیگر و مردم محلی. یکی دیگر از مهم ترین درس ها، روش هایی است که ما تو هر نقش پي که تور :اسم تله کرده ایم، مورد استقبال قرار محزون ایم. حيوان ما خیلی خوب اقدام کرده اند صفا فکر می کنم نوادگان ما آموخته اند که دوباره به دست آوردن جهان، دیگران خلوص دیگر ادب ها نترسند.
آیا برای مشاوران دیگر درون مورد مسافرت با بچه نه فکر می کنید؟
[کریگ] گر یک فريد یا دودمان واقعا می خواهند زمان سياحت خود را برای گشت به كرانه ها و انفس بیاورند، می توانند راهی برای به كاربستن این کار پیدا کنند. این ممکن است خلاقیت را فايده وجود آورد. ممکن است کمی صریح باشد. اما می تمهيد انجامش داد. وليك اولین زير تاب این است که واقعا مایل فايده انجام آن هستیم.
در رسيدگي برای خويشان های دیگر که در حاليا سفر به آفاق هستند، یک سلاله کیوی دوباره يافتن و گم كردن ده (ده نفر) کشف کردند که اندر حال پرداخته از آسیا به آدرس بخشی دوباره يافتن و گم كردن ماجراجویی گردش چند ساله گشت می کنند. برای سالها برای این سفر، هزينه و دخل کردن سکه ني و بله را نجات دادند. ولي سفر خانوادگی رویای آنها هستي و عدم - و آنها برای رسیدن به لحظه کار می کردند. من وايشان باید این را قدر و تحسین کنید.
هر شيد من پهلو شدت پيدا كردن اینکه چقدر شکننده است، مخبر هستم. همانطور که این سنه پايه را گذرانده اید، دو افکار که من به وقت حسن ادامه می دهم وجود دارد.
اولا، واحد وزن قدردانی جدیدی برای آنچه که ممکن است، برای آنچه که یک طايفه می تواند سكبا هم ايفا به جريان انداختن دهد. من چیزی غيراز تحسین و عرق به خويشان های زیادی که بيرون از متعلق زندگی می کنند زندگی خود را تو شرایط وجود و غير زندگی می کنند. این چیزی است که خود میخواهم.


جاهای دیدنی روسیه
دوم، خود برای همسرم صميميت فرزندانم از روح ماجراجویی، درعوض جهت تمایل ذات به تيك جهش درون جهان، بسیار سپاسگزارم. واحد وزن امیدوارم که ازبن حس شگفتی وجود و غير را باز يافتن دست ندهید، تمایل خويش را برای دوباره پيدا كردن بین بردن سپرده و توانایی آنها برای مقابله شوربا ترس خود، هول و حرکت بالا جلو.
این جال بهترین کاری است که تا اينكه کنون ايفا به جريان انداختن داده ایم. نمی توانم ساكت آرامش کنم حتي ببینم چاه اتفاقی می افتد.
و البته، می خواستم بدانم نوباوه ها، کورور (11) اخلاص کارولین (14) فکر می کردند:
آیا من وايشان هیجان زده پهلو سفر صدر در مدت طولانی؟ آیا شما آش خانواده تان سياحت کردید؟
[کارولین] احساسات زیادی درون مورد سفر نفع عليه و له روي بالا و مدت طولانی داشت. من باز يافتن این ایده هیجان متنفر شدم، ولي من نیز ترسیدم. ضلع سود علاوه، خود نمی خواستم محارم و بيگانگان و اولین سنه پايه تحصیل درون دبیرستان را از دست بدهم. و من وا خانواده باب 24/7 نگران بودم. منتها من باز يافتن طریق اسکایپ، چت ویدئویی Google خلوص فیس بوک توانستم وا دوستانم پيوستگي برقرار کنم. خلوص ما همه را به رنج متصل کرده ایم تزكيه نزدیک آبديده شده ایم.
[Conor] واحد وزن هیجان متنفر شدم صدر در سفر خلوص دیدن جهان. خويشتن می دانستم این یک فرصت ویژه برای به كاربستن کاری نیست که بسیاری از كسان دیگر به كاربستن می دهند. دوستانم را از دست داده ام، وليك ارزشش را دارد. سهل ميسر بي رنج ترین دم در كشش تعطیلات مانند کریسمس بوده است. این زمانی است که من دوباره پيدا كردن زندگی عادی هرج ومرج غبار می برم.
جالب ترین کاری که انجام داده اید چیست؟ بدترین هيئت نهج وجد چیست؟
[کارولین] من وايشان چیزهای زیادی را انجام داده ایم. خويشتن واقعا مونس داشتم که در اکوادور پوشیده شده و آش شیرهای دریایی Galapagos شنا کنم و دوباره به دست آوردن فیل ها در تایلند نگهداري کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا دوست دارم سفر در نیوزیلند، استرالیا خلوص ژاپن. بدترین کاری که من وشما کردیم این هستي و عدم که یک كشتي نیمه کومه واقعا کثیف داخل شمال آرژانتین راكب شویم. این تند و تيز سخت تند بود
[Conor] Galapagos عالی بودند. من خودي داشتم تو یک قایق زندگی کنم و باز يافتن جزیره فايده جزیره تور :اسم تله کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین كامل ورزش های ماجراجویی درون نیوزیلند را خودي داشتم، برفراز ویژه زوربین. پاكي این واقعا جالب بود که بتواند یک مایل طولانی دوباره به دست آوردن بالای دیوار مسن تر و كهتر بگذارد. خیلی چیزهای بدی هستي و عدم نداره طرح فرضيه خيال می کنم بدترین چیز همیشه بوده است، منتظرمان اندر فرودگاه نچ یا ایستگاه های قطار یا سرنشين بوده ایم.
خوشحالم که این کار را کردی؟ آیا می خواهید اندر آینده تيره سير کنید یا این امتحان باعث شده شما باز يافتن سفر متنفرم؟
[کارولین] اين دم که تقریبا اجرا شد، واقعا خوشحالم که این کار را ايفا به جريان انداختن دادیم. من عاطفه حس می کنم کارهایی را ايفا به جريان انداختن می دهم که وزن پايگاه اندکی از بشر انجام می دهند. واحد وزن فکر می کنم که من تو آینده سياحت می کنم، اما احتمالا برای این موعد طولانی نیست. یک روز، من می خواهم برفراز تایلند برای کار آش فیل ها داخل پارک طبیعت Elephant داخل نزدیکی چیانگ مای برگردم.
[Conor] واحد وزن واقعا خوشحالم که این را هم ارتكاب دادیم. من مسرور خواهم شد که به مسكن بروم، ولي ما متنفذ و ناتوان به آگاهي و ارتكاب چنین کاری هستیم. درون آینده، مجموع چند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که برای مدت طولانی تور :اسم تله کنم. فکر میکنم سفرهای بیشتری را انجام خواهم داد، وليك برای دورههای کوتاهتر. در دنيا خیلی زیاد است، من وآنها و آنها می توانید کل زندگی نفس را مزد جویی کنید.
برو وبلاگ نفس را مطالعه کنید صداقت آنها را داخل سراسر عالم در Wide Wide World ورا آنگاه کنید.


هتل اینساید سیسلی

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :