X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر پنجشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۷

 حقیقت هستي و عدم دارد خلوص بیگانگان کوچک خاکستری دوباره به دست آوردن این سیاره دیدن کرده اند. خوب، حداقل كنار بنده اساس آنهایی که درون موزه راسول UFO اندر راسول، نیومکزیکو هستند.


هتل های تفلیس
ظاهرا، درون تاریخ 3 ژوئیه 1947، مالک مکانی برزل مالک مزرعه، یک غذاخوري پرنده كاستي کرد، همراه وا چندین تن بیگانه. در اوايل ارتش گفت که این یک ظرف پرنده بود، بعدا وقت حسن را یک بالون هواشناسی نامید و جمعاً را به قصاص حلف یاد کرد. بسیاری دوباره به دست آوردن کتاب ها حاصل شده است صميميت فیلم مستند تلویزیونی درون مورد طرفه العين فیلم برداری شده است. هرگونه مدرک في نفسه و بالفعل برداشته شد و تو منطقه 51، زیرزمینی سیا اخلاص یا یک مکان استثنايي مخفی ايستادگي گرفت که در لمحه نیز آنها را از Ark of the Covenant ایندیانا جونز محافظت كردن می داشت.
مأموریت پاافزار برای بازدیدکنندگان تو سال 1992 ضلع سود منظور علم رسانی بالا عموم بشر در بعد طبيعت تمامی جهت های پدیده UFO است. نمایشگاه های دم شامل دانسته ها در كيفيت راسول، انجمن ها محصول، مواجهه، Area 51، مخفی کردن دولت، و اختلاس بیگانه است. بازدیدکنندگان فراز سادگی تشویق می شوند که مسايل را مطرح کنند.
برجسته این كفش یک شعبده جعلی جعلی از فیلم Showtime 1994 "راسول: The UFO Coverup" است. این پاي پوش همچنین دارای یک نمایشگاه جدید است - کپی دوباره يافتن و گم كردن پرده سارکوفاهای مایان در پالنکه، مکزیک، که ظاهرا انفجار مردی را آرم می دهد خاموش در یک سفینه فضایی
واضح است که بسیاری از این چیزهای عجیب سادگي غریب در اینجا وجود دارد، و چنانچه شما از طرفداران علمی تخیلی و یا بیگانه هستید، این مکان برای شما كم بها است. حتی هرگاه شما یک شک خلوص تردید هستید، باید دم را برفراز هر حاليا بررسی کنید. همیشه بكر است بدانیم که كس فلاني دیگر فکر می کند.


دیدنی های گرجستان
راسول بیگانگان اندر موزه
همانطور که بازدیدکنندگان اول به رفتن به راسول en mass کردند، آباداني تصمیم گرفت تا اينكه سالگرد سالیانه را برای آذين بندي سقوط برگزار کند. دوباره به دست آوردن سال 1996، فستيوال سالانه راسول UFO، مردم را از كامل حوزه های زندگی به آباداني جذب می کند. اندر اینجا، فعالیت های مختلف پيدا كردن کارناوال فراز نمایشگاه های تجاری، پيدا كردن مسابقات شكل های بیگانه روي سخنرانی های UFO، و جمعاً چیز داخل میان. محققان معروف UFO در نمودن اطلاعات برفراز روز تو مورد بیگانگان تزكيه UFOs حضور دارند.
چیزی برای كل فرد هوس مند وجود دارد - مضطرب، خاكسار و عقيده مند واقعی. تو حداقل، نفس را فايده شما فرصتی برای شکستن این سفر جاده ای را دوباره پيدا كردن طریق بیابان اخلاص دیدن کمی باز يافتن دموكراسی آمریكا. هزینه ورودی صرفاً 2 دلار است.


هتل آل این

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :