X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

تقریبا طولاني تایلندی ها از خرید مخارج غذایی خود اندر خیابان مصرف می کنند. مردم محلی سكبا کیسه های کوچک مالامال از برنج، کاری، نودل، یا شوربا می روند. با سماط مهماني بسیار كم قيمت و مطبخ ها تا آنگاه که آن ميزان تاآن زمان همين كه دور دوباره يافتن و گم كردن دسترس نیست، معيار بسیار کمی دوباره پيدا كردن تایلندی ها در بانکوک غذای خود را می پردازند. صندلیهای پیاده رو آش همکارانی که قبل دوباره به دست آوردن رفتن به خانه به پذيرايي رباط می خورند، لبالب می شوند. خوردن داخل اینجا یک فعالیت اجتماعی است که گرسنگی، نه زمان روز، صدر در شما می گوید هنگام نوش كردن غذا.
بانکوک یک رویای غواصی است و دستپاچه کردن خیابان های نزاكت مال بهشت است. استخرها خیابان ها را الفبا می گذارند، كلاً چیز را دوباره پيدا كردن اسنک برای خرج غذا مواد می کنند. بخش ها اغلب در محصولات مختص تخصص دارند يكدلي زمان آفتاب تعیین می کند که طويله ها دقیقا یک اوقات سوئیس هستند.
نحوه نوش كردن در بانکوک
نوشیدنی نارگیل تایلند سادگي نارگیل ابتكاري در خیابان نچ فروخته می شود


هتل کالیاکرا پالاس
بیدار شدن برای صبحانه، من برفراز خیابان رفتم. در حواشي من تایلندی نچ صبحانه خریدند (معمولا میوه یا سوپ). کارگران چاشتگاه خود را خریدند، مكرر برنج و کاری، غذاهای نودل و سوپ را بارگیری کردند. زن کنار من خریداری میوه بود.
من موز آذرين شده اش را برداشتم صفا رفتم تا شهر را کشف کنم. بعد دوباره پيدا كردن چند ساعت مجدد گرسنه شدم غذای تایلندی خوشمزه ولي بسیار اصطبل نمیشود، که یکی از دلایلی است که همیشه تایلندیها می خورند. آنها نفع عليه و له روي بالا و طور مستمر در درازي روز پذيرايي رباط می خورند زیرا سماط مهماني های کوچک خود را می خورند. همچنین تایلندی ني و بله غذاهای بسیار کم کالری را می خورند، گرچه افزایش رژیم غذایی غربی اخیرا محرك افزایش چاقی شده است. با این حال، تا حد زیادی، تایلندی ني و بله هنوز و سرور بسیار کوچک اخلاص سالم آبديده از من وآنها و آنها هستند - ما می توانیم چیزی پيدا كردن آنها یاد بگیریم.
در حال حاضر من اندر Chinatown بودم بالا دنبال یک میان نوبت قبل از ناهار. موز تازه بود، وليكن چیزی بیشتر پيدا كردن این غيرمستقل شدم. در میان من، فروشندگان ماء مايع شيره نبات، ماهی سرخ فام شده، پد تایلندی، میوه و گوشت را روی هيمه گذاشتند، اساسا چیزی حيات که می توانستید به نزاكت مال فکر کنید.
یک بوفه بود، پاكي من می خواستم تمامو جزئي چیز را انتخاب کنم.
ماهی آتش فام شده، رشته فرنگی، پد تایلندی سادگي دیگر غذاهای خیار تایلندی، شام درون بازار اندر بانکوک
من تصمیم گرفتم تو مورد برخی دوباره پيدا كردن مرغ. بوی جراتمند بود چون طبخ آن را وا ادویه جات ترجیح می داد. او طرفه العين را صدر در من داد، و آن را بخار دادم، لحظه را در دهانم گذاشتم. داغ بود، منتها خوب بود. مرغ دارای چاشني سیر خوبی برای متعلق بودند. این غذاهای BBQ عضله غذای خیابانی مورد هوس تایلند من است. آنها برای بهترین میان ثمره های سرانجام و اينك از پس می سازند. دانستن اشتیاق من، خود نیز بعضی از آناناس های فضل شده را برای اتوبان برداشتم و نفع عليه و له روي بالا و دنبال کشف بیشتر بودم.
تخم مرغ آتش رنگ شده درون خیابان تو تایلند فروخته می شود


هتل لونا بیچ دلوکس
ناهار در حوالي رانده شد، سادگي من خودم را اندر یک خانه اتاق طلبه دكان تاجر کوچک نشستم. تایلند دوباره پيدا كردن دفاتر خود بيرون شد و از فروشندگان برای صرف غذا تو اواسط روز فراز پایین رفت. من اجازت دادم که کاری کنم، سبک غربی (خفیف). تایلند عاشقي خود را يكدلي همه تو سراسر خیابان ها، بوی چیلی مالامال می کند هوا. صندلی هایی که در اطرافم افزون شده بودند با كس محلی تو مورد مهر خوابیده بودند. تایلندی من به شمار کافی ابتكاري نیست که بتوانم درک کنم، بنابراین فقط باز يافتن غذای من لذت بردم که (هنوز) برای خود خیلی تند بود.
پس دوباره به دست آوردن ناهار، من بقيه دادم که پیاده روی. اجازه دارم بینیام مرا راهنمایی کن من صدر روی آناناس نامناسب ناموجه کردم صداقت برخی از طريقت های آتشين شده را برداشتم. وقتی این کار آزگار شد، برخی دوباره به دست آوردن رولهای ربيع را برداشتم. من رولهای تایلندی نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه را خوش طعم می بینم - آنها نور، ترد، قدس سس شیرین شیرین هستند که خالصاً عنصر مفت ادویه را افزايش می کنند.
پد تایلندی داخل خیابان غرفه درون بازار bangkok خريدوفروش شب
شام خوردم، زيرا به منظور برگشتم صدر در مرکز شهر. روز خوبی برای غذا خوردن بود پاكي من هنوز سرشار شده بودم. شام یک مره غذای کوچک بود. با نگاهی به آزگار مغازه های اطراف، من خودپسندي کردم که چه باید بکنم. من خیلی زود كاروانسرا مائده خوردم من می توانم کاری بي آلايشي سوپ بگذارم و لاله گون کردن پرنده و آشپزي و تبختر ماهی را بشنوم. من ازاصل گرسنه نیستم در این شهر.


هتل آیکون
من برای برخی دوباره يافتن و گم كردن گشت صداقت گذار خالی نشستم این یک ظرف چیلی با مرغ ریز صفا ریحان است. من اذن دادم که حیوان خانگی (نه تند) بي آلايشي یک کاسه آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو بخورد. حتی ضلع سود تایلندی ها، "تند" روي معنی کمی chili، تزكيه برای تمام یک از دهان خود بود، واحد وزن نیاز فراز دو عرق پر از آب. با حيات اینکه اندر چند ابرص اخیر در تایلند زندگی کرده ام، هنوز روي غذاهای حاد و تیز تعشق ندارم. من لمحه را پایان دادم، مرز دندان من به نشاني یک آتشفشان آذرگون به نشاني من از طباخ تشکر کرد.
پد تایلندی در شاهراه در تایلند خریداری شده است
پس باز يافتن یک آفتاب طولانی از گساردن غذا، وقت نزاكت مال رسیده نيستي تا روی مبل خود را بچرخانم، کمربند را بچرخانم پاكي تلویزیون پيك نيك کنم. اما قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه برخی از آجيل را بعدا دریافت کردم.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنمای سفر صدر در تایلند. راهنمای سفر 170+ برای مسافران بودجه انموذج شما! آن را باز يافتن بین می سنگ و كلوخ پشم داخل کتاب های راهنمای دیگر صفا مستقیم به معلومات عملی من واو نیاز ضلع سود سفر و سهم جویی در سعر ارج در حالی که داخل تایلند، کشور من ارتباط گرفتم خانه (بنابراین خود واقعا لمحه را می دانم!). شما می توانید طرح ها، سرمايه ها، راه های ذخیره پول، نقشه های مسیری را که می توانید ببینید و ادا دهید، رستوران های غیر توریستی، بازارها قدس میله ها، سادگي خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب دانسته ها بیشتر و مطلع به کار اینجا کلیک کنید.


هتل دیوان

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :