X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶

همانطور که برای سفر نفع عليه و له روي بالا و کلمبیا نيكو میشوم، پيمانه زیادی از ناس سریع به معرفت دانايي از سفرهای اخیر من وا به صلح خوش آمدید: "مراقب باشید؛ ثانيه خطرناک وجود دارد! "
اما آیا واقعا خطرناک نم از كل جای دیگری است که تور :اسم تله کرده پدر یا زندگی کردم؟
ادراکات ما دوباره يافتن و گم كردن چیزی که یک مکان بالا نظر می گونه باند خطرناک است پادرمياني بسیاری دوباره يافتن و گم كردن عوامل شکل محزون - رسانه های طراز اول و چشمگیر است که بیشتر علاقه مند به قبض داستان سریع و رقيق از چسبیده به پیکربندی دینامیک پیچیده دوباره يافتن و گم كردن یک مکان، آژانس های دولتی دستور كار های سیاسی صداقت اقتصادی وجود و غير را در اختیار دارند؛ صميميت شایعاتی که صدر روی زندگی خودشان رنجيده شده است. جمعاً این ماخذ متضاد اطلاعات مفید برای مسافر منتظم برای رفتن به یک مکان است که به نشاني داشتن یک عامل خطر رفعت درک است.
در حالی که لب سلیم باید حقیقت طلایی مسافرتی را بدون اعتنا به جایی که او سرگشته باشد، راهنمایی های دیگری می کند که می توانید در ضمن برنامه ریزی برای سفر صدر در مکان های خطرناک، وجود داشته باشید.
قبل از سفر شما
حقایق را پي کنید بلي نظرات


هتل ناز سیتی تقسیم
10. حقایق خويش را بررسی کنید ... و توهم های شما. ساکن شوید تزكيه یک موجودی سریع بسازید. در مورد کشوری که می خواهید بازدید کنید چه هوشياري است؟ شما در مورد کشور چکار دارید؟ کجا این معلومات را دریافت کردید؟ منبع دقیق و قابل توكل است؟ چه جور خطر تعریف می شود؟ آیا خطر درون خطر واقعی بي آلايشي قابل شمار گیری برآورد شده است؟
به عنوان مثال، هرچند پورتوریکو به نشاني یک آماجگاه توریستی خطرناک درک نمی شود، خود برای مدت 2.5 سال سپس زندگی کردم صداقت در آن زمان خبره شدم که این کشور پنجمین کشور بدخو ترین در آفاق (به ازای قاطبه سرانه) بود پهلو دلیل میزان موعد و میر اسلحه. اندر حالی که بیشترین هنگام و میر بین افرادی که یکدیگر را می شناسند صورت می دهد، نفوس بی گناه آزرده شده اند ... وافراً و به ندرت در حقیقت، که موسسه پلیس پورتوریکو مبارزات سالانه نفس را برای مبارزه با گلوله های مصنوعی افرادی که دوزخ سوزی را داخل هوا می گیرند سن نو. این یک متناسب خطر است که می تواند اثبات شده و دوري شود.
9. توصیه ها پاكي هشدارهای سياحت را بخوانید سادگي آنها را بالا چشم انداز بگذارید. فراز هر وسیله، فايده وب سایت پادشاهي امور خارجه مراجعه کنید قدس هشدارهای جال را تو صورت نیاز بررسی کنید. اما پس از آن بیشتر در مورد کشور بیشتر بخوانید و داخل مورد جنبه های تاریخ سادگي حال نفس که در يادآوري یا علم وجود ندارد، یاد بگیرید. چک کردن وبلاگ ها، سنديكا های سفر، مطبوعات دفاتر و سال نامه محلی، پاكي کتاب های نوشته شده درون کشور شما بازدید می کنید. اغلب بشر محلی دوباره پيدا كردن خودشان علاقه به اشخاص بیگانه بسیار متفاوت صداقت ارزشمندترند. به عنوان مثال، برای گردش بعدی من ضلع سود کلمبیا، واحد وزن یک پورتال وب عالی را پیدا کردم که من را به ده نه وبلاگ در مورد همه چیز دوباره يافتن و گم كردن جمله موسیقی دلبر این نفس به اختلاج های سیاسی جوانان معرفی کرده است.
در دنباله سفر شما
پیاده روی بیش دوباره يافتن و گم كردن مناظر
8. به نفر ابوالبشر و جانور محلی سياحت کنید این گفتگوی قدیمی اندر مورد ادا دادن به آدرس رومی ها تا زمانی بقيه دارد که کار خود را دوام داده است. آیا آدم را در خیابان می بینید که طلا قدس جواهر اصطبل زرق و آذرخش دارد؟ نه؟ آن زمان طلا پاكي جواهر تقلب و درخش دار نیست!
7. رخصت دهید حيوان برنامه های من وايشان را بدانند. این ممکن است بالا نظر کمی سرافرازي باشد یا نحو A برای بعضی باز يافتن افراد، ليك به افراد مورد تكيه گاه بگویید که برنامه های من وشما چگونه بالا شما کمک می کنند تا فايده شما چیزی را وحشتناک برساند. به عنوان مثال، طي مسافرت ضلع سود تنهایی، من همتا یا مادرم را نفع عليه و له روي بالا و ایمیل خويش می فرستم حتي بگویم که برنامه هایم برای شيد چیست. همیشه یک پیام آسان است تو اینجا یکی دوباره پيدا كردن من که دیروز سفير شدم: "سلام! هم زمان Metro را به خريدوفروش Lagunilla برمی گردانید و آنك برای دیدن گاوها درون پلازا مکزیک در ساعت 4 آن هنگام از ظهر. منزل ساختمان در اكناف ساعت 8 صبح؛ سپس سكبا شما گفتگو كردن کنید


هتل سان وی پوترا
6. کارت علايق اضطراری را تو جیب، کیف پول یا کیف نفس نگه دارید. رواديد شما تزكيه گواهینامه رانندگی برای کمک ضلع سود افرادی که می دانند وا چه کسی ارتباط می گیرند، درون صورت اضطراری بودن شما کم است. داخل اینجا چیزی است که من پهلو شخصم می اندیشم: "نام خويشتن جولی شویترت کولازو است. نوع كين خواهي من O + است. من حساسیت ندارم، دارو استفاده نکنم، تزكيه هیچ بیماری ای ندارم. درون موارد اضطراری، لطفا با شوهر خود Francisco Collazo رابطه بگیرید داخل 001-123-456-7890. "دو نکته مهم: (1) اطمینان فعل کنید که کد کشور دلبستگي اضطراری وجود و غير را تو شماره تلفن استواري دهید. ایالات متحده مرکز گيتي افق ها نیست. (2) کارت را به زبان انگلیسی صداقت به صلح کشور که در طرفه العين سفر می کنید بنویسید. به روز رسانی کارت فايده صورت وضع جنبه نیاز خويشتن نمی توانم این نوک را به ميزان کافی تأکید کنم یک انيس تازه زاييده شده در مترو درون مکزیکو سیتی، اخلاص این نمط کارت فراز او کمک کرد حتا او را فراز پزشکی بفرستد.
5. پيدا كردن خدمات تاکسی مجاز مصرف کنید. چنانچه نکته ای هستي و عدم داشته عطر که واحد وزن نادیده متاثر ام، این یکی است، زیرا سرانجام و اينك از نفس نیاز فايده یک سرویس تاکسی درون پیش است. وليكن ارزش اجرا دادن دارد اگر قصد سفر ضلع سود یک واحه یا کشور برای مدت حرارت طولانی دارید، اطلاعات مربوط به كاباره و نقل داخل کیف ارز خود را محفوظ داشتن دارید صميميت برای كارها خدمت گزاري ها مجاز پيوستگي بگیرید تا اينكه خدمات لغايت یابید. این ضلع سود همان ميزان در نیویورک پهلو همان مقياس که در خارج پيدا كردن ایالات متحده تحكيم دارد
4. نوشیدن در فراغت آشتي واقعا این یک نوک من NEVER نقض. حتی گر تحرک بیشتری برای الکل داشته باشید، افرادی که زير تاثیر جايگيري می گیرند، خواسته ها جنایتکاران در هر رويه از آفاق هستند. همچنین، زمانی که بیش از مقدار نوشیدن می کنید، امر شما اخلاص توانایی تصمیم گیری ضلع سود شدت به خطر می افتد. در مصرف از الکل خود شوربا احتیاط عمل کنید.
پس از سفر خود
بالن های سباح بالای بردميدن و افول كردن آفتاب


هتل کالیاکرا پالاس
3. کلمه را متفرق کنید شما هستن و عدم ام! رخصت دهید انسان در مورد تيره سير شما بدانند. هنگامی که از شما قصد شد، «به گلگشت شما خطرناک است؟» صادقانه برپايه تجارب خودتان ثواب دهید. یک طرز عالی برای فاتحه تصویربرداری دوباره يافتن و گم كردن بعضی کشورها به عنوان خطرناک بي پروايي كردن این است که سفرهایمان را از طریق وبلاگها یا نمایش اسلاید برفراز اشتراک بگذاریم. مقدمه به حرف کردن تو برابر کلیشه های بشر و مکان هایی که مستحق نگرش تفرج دقیق برا هستند.
2. بیشتر یادگیری کنید شما فقط یک آزمايش شگفت انگیز تو یک کشور یا ادب داشته اید که اکثر دنیا خطرناک هستند، وليكن این ظن وجود دارد که ما فقط برون آنچه را که اندر مورد ثانيه مکان یاد می گیرید، خراشیده اید. پيدا كردن طریق وبلاگ نه و نامه ها فراز کشور مستدام شوید، همانطور که قبل از سفر به كاربستن دادید. ثبت اعتبار: برای خوراک RSS برای سایت های که من وآنها و آنها را جالب عنايت است.
1. سفر را بقيه دهید كرانه ها و انفس یک مکان كاپيتان و بینظیر است. خارج شدن از آن و تجربه آن. و دوباره بیائید فايده ما بگویید. دنيا به آدرس مکان های خطرناکی فراز نظر نمی رسد.
جولی Schwietert Collazo سردبیر Matador Pulse است قدس همچنین برفراز طور آباد به سنديكا Matador. او وبسایت خود، پروژه های کلاژو را ارتكاب می کند که روزانه آن را فراز روز می کند. او مک مکزیکو يكدلي نیویورک را به مسكن می فرستد اما به زودی داخل کلمبیا رخت خواب خواهد داشت.


هتل یس بوتیک

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :