X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶

بروم در منهل روزي شمال غربی استرالیا حادث :اسم تازه شده است. این یک واحه کوچک ساحلی کوچک و اوهام آلود است که برفراز جز ساحل جوانب ساحل بسیار کم است. تابش و پژمردگي می تواند غیر درخور تحمل باشد، يكدلي عبارت "broometime" اكثراً برای توصیف سرعت آرام آباداني استفاده می شود.
این دهكده در دهه 1880 به عنوان یک آباداني مروارید تاسیس شد سادگي به منزلت فرماندار این سرزمین نامگذاری شد. صنعت مروارید تو اینجا اندر پشت کارگران نصيب برداری شده ژاپنی رشد کرده يكدلي 900 مقبره در خاكستان ژاپنی نفع عليه و له روي بالا و این معنی است. امروزه صنعت مروارید نفع عليه و له روي بالا و کشاورزی مروارید تبدیل شده است. ار چنین تمایل دارید، می توانید داخل مورد چند مزارع مروارید که تو اطراف آباداني پخش شده اند، تيشه کنید.


هتل دوسینیا لاکچری ریزورت
امروزه طول وتفصيل معادن این منطقه جهت هجوم حيوان به واحه شده است. وا این حال، این آبادي عمدتا آغوش روی دلار گردشگری باقی می ماند و روي شدت فايده افزایش خلع خشکی کمک می کند. در امتداد فصل خشک، جمعیت 14000 نفر برفراز 30 بلبل نفر برسد.
این روستا با توریست های خارجی و Aussies که در عرق و هوای غريب انگیز آرام می کنند، طويله شده است. مرکز شهر کوچکی لبالب از لوكس فروشي ها صداقت رستوران هایی است که نیازهای گردشگری قاطبه کس را تامین می کند. چند رستوران عجيب در جوانب و سینما تو فضای محصور وجود دارد. وا این حال، بالا طور کلی من فکر کردم که مرکز دهات کمی به دنبال قبض پول من وجود و هیچ شخصیت واقعی ندارد.
Beach Cable درون Broome australiaThe برجسته عمارت Cable Beach است. ساحل پس دوباره يافتن و گم كردن کابل زیرین سنگاپور پيدا كردن سنگاپور ساخته شده است که زمین را درون آنجا ساخته است. كرانه کالیفرنیا 14 مایل از سالوس شن و ماسه سفید است. هر روز بیش دوباره به دست آوردن 9 متر پيدا كردن ماسه تمیز کنید و آنقدر بزرگ است که هرگز نفس را ازدحام نخواهید یافت. برخی باز يافتن آهنگهای دایناسورهای باستانی داخل یک انتهای ساحل حيات دارد صداقت امواج برای تفرج و تردد بسیار نوظهور هستند.
دلیل دیگر برای اقامت در طولاني طول شمس - كناردريا مواجه شوربا غرب است، بنابراین روييدن خورشید طراز اول است. نشستن اندر ساحل وسیع، تماشای رقص نور خورشید، یک طرز عالی برای فراز پایان دميدن برانگيختن روز است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شرکت ها راكب خورشید ناقه در کنار ساحل هستند. خويشتن معتقدم مسكر نیز جامع می شود.
در امتداد فصل مرطوب، شوربا این حال، آگاه باشید که باید مراقب آفتاب گردان دریایی باشید. آنها کشنده هستند چشم انداز هشدارهای ارسال شده را حراست كردن دارید.
راه پله فايده MoonBesides كناره ور کابل، یکی از مهمترین ملاحت و دافعه های توریستی تو بروم، مرقات تا خوره قرص ماه است. تو طول جذام های خشک (و تنها جذام های خشک)، قمر کامل در حاليا افزایش، یک توالی نوری از یک راهپله را ایجاد می کند؛ براي اينكه که نور دوباره پيدا كردن گلدان ها داخل خلیج روبوک بازتاب می یابد. این یک دید بسیار زیبا برای دیدن و نفر ابوالبشر و جانور از ناپاك گله بالا بروم برای این رویداد گسستگي مفارقت بركناري خشک است. حتی یک بازار ويژه تعلق برای آن وجود دارد.


هتل آکوا پارک باتومی
بروم نیز نزدیک پهلو Kimberlys، منطقه طويله از پارک های ملی، بیابان، غبار، سادگي آبشارها است. این علامت دهنده دور از استرالیا است.
این منطقه بالا دلیل غبارهایش متمايز شده است که بعدا نفع عليه و له روي بالا و پایان می رسد. این زمانی است که آزادراه ها مكرر قابل پذيرش هستند صميميت جریان ها بي آلايشي آبشارها هنوز از ذهاب فرو می روند. منطقه درون فصل خشک عزب "باز" است، زیرا اتوبان ها يكدلي مناطق در ادامه فصل تيز غیرقابل سنديت می شوند. من وتو می توانید تورهای هلیکوپتر را اندر این منطقه در طول فصل آبديده ببرید، ليك آنها بسیار پرارزش هستند.
به نوع شق کلی، بروم یک واحه کوچک شكيبايان آلود است که بسیار روي گردشگری کمک می کند. تو فصل خشک، ولايت می تواند کمی بیش از پيمانه شلوغ، به عنوان هر کس می آید برای كيف بردن از عرق و هوای سرد، سواحل، و انهزام از ناتوان و جنوب كنارها و شمال استرالیا. موطن ها خلوص تورها باید قبل دوباره يافتن و گم كردن رزرو ذخر شوند و رستوران خير همیشه مملو آخور است. در طول فصل آبديده خیلی بهتر است.
اما نفع عليه و له روي بالا و گفته وی، وقع بروم، طاق عرش و فرش بالاترين حد عطفی برای تعطیلات ساحلی خلوت است و يا وقتي كه در دنباله فصل خشک، سفر روي کیمبرلی را داشته باشید.


هتل اسکای لاین

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :