X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶

 من مدت سه هفته در پيرامون "جنوب" رانندگی کردم و دوباره پيدا كردن این فرصت مصرف کردم حتا فرصتی برای این منطقه آماده شود. جایی که واحد وزن هستم، جنوب، افکار زیادی را ذکر نمی کند. نامفهوم و بي ابهام پیش گويي من باز يافتن جنوب این نيستي که این سرزمین دوباره يافتن و گم كردن سرزمین های نژادپرستانه، نژادپرستانه صداقت خشمگینان مسیحی بود. فکر کردم دعوا داخلی هنوز ادامه داشت و حين را سكبا سطل زباله، پارک تریلر، ابله ها تزكيه شخصیت های فرهنگ پرور گاه صدر در گاه مملو آخور کرد. گذشته باز يافتن چند واحه بزرگ، هیچ چیز ارزشمندی هستي و عدم ندارد و دستور دادن آنها نفع عليه و له روي بالا و اتحادیه ممکن است چنین ایده بدی نداشته باشد.
من می دانم که این یک نظر مشكل بود، منتها این دیدگاه تقویت شده پادرمياني آنچه که من تو تلویزیون دیدم، چیزهایی که سیاستمداران جنوبی گفتند، این واقعیت است که قبله مالیات می دهد پاكي بیشتر کمک های فدرال را دریافت می کند، و به این دلیل که بالاترین میزان بنجل فاسد جنین، حاملگی نوجوان، الکل، سوء مصرف از کودک پاكي همسر، پاكي سوء كاربرد مواد درون کشور. داخل کل، بالا نظر می رسید طرح کشوری فرهنگی بود، اخلاص من خوشحال شدم که اصلاً به پس ازآن نرفته ام.


هتل ریوا تقسیم
اما من بالا کشور تور :اسم تله کرده بودم، خلوص یا بهتر یا بدتر، جنوب بخشی باز يافتن کشور واحد وزن است.
مسافرت در مورد دیدن مکان های جدید، تجربه افراد جدید و اذن رفتن نفع عليه و له روي بالا و چمدان من واو است. این مهلت من بود که منطقه را ببیند و فرصتی برای دیدن آنچه که ثابت قدم بود و ناصواب و صواب بود. آیا تاآنجا بد حيات که فکر می کردم این بود؟ یا این همه بلا و اذیت بود؟
مثل همه کلیشه ها، کمی حقیقت و افراط زیاد بود.
پس باز يافتن رانندگی از یک رکورد بي سابقه جنوب، من خويشاوندي به زندگی جنوب کمتر احساس منفی می کنم. درون حین رانندگی، من روشن ضمير شدم که بسیاری از افتراق های فرهنگی که خويشتن می دانستم هستي و عدم داشت- خلوص بعضی من نفس را نداشتم. یکی باز يافتن چیزهایی که عارف شدم این است که همه چیز تو رادیو، یا کشور، مسیحی، پند یا رادیو سخنرانی محافظه کارانه است. بي زن یک یا نوبت ایستگاه حيات دارد که راک جدید / پاپ / راپ توزيع می کنند. من وآنها و آنها قطعا پادرمياني رادیو می توانید بگویید که حتا چه ميزان "جنوب" من واو واقعا هستید. هنگامی که پاپ فايده یک ایستگاه نهايت می یابد بي آلايشي کشور هفت را می گیرد، می دانید که در جنوب عمیق هستید. وقتی طرف مقابل استوار است، شما نفع عليه و له روي بالا و سمت داب بروید.
یک منزل ساختمان قدیمی اندر ساوانا، جورجیا غذا داخل اینجا یک تيررس از شیوه زندگی حومه ای است که آنها تسلط یافته اند. من باخبر شدم که تو بیرون پيدا كردن بسیاری پيدا كردن شهرهای بزرگ، بسیاری پيدا كردن ساکنان جنوبی اندر حال آباداني در تولید کوکی نچ هستند. این ضلع سود ویژه درون شرق آلاباما رزين است. جزئتمامت این پیشرفتها یکسان است. (فلوریدا بدترین ناقص عاصي بود). تماماً چیز یک کابوس توابع ای مدرن هستي و عدم و همانندت فراز فروشگاه ها قدس رستوران هایشان گسترش یافت.
بالا شمال، حتی تو خارج دوباره پيدا كردن شهرها، من واو تمایل داریم بار های محلی پاكي منحصر به فرد بیشتری داشته باشیم. مطمئنا، من وآنها و آنها غذاهای Applebee، Chili بي آلايشي فست فود داریم، منتها این غذای "خوب" برای ضمير اول شخص جمع نیست. نفع عليه و له روي بالا و پایین داخل اینجا، فايده نظر می رسد که طرفه العين زنجیر غذاهای بديع است. هنگامی که شما تو مورد رستوران های مورد آرزومندي خود از نفر ابوالبشر و جانور می پرسید، معمولا یک زنجیر است. "من دوست Chick Fil A." "من راجي Cracker Barrel." من واو به لمحه زنجیرها به آدرس آخرین سادگي ارزان تيز رفت يكدلي آمد، نعم انتخاب اول. این فقط درون شهرهای بزرگ بود که تمایل داشتید كاباره های نارسيده را ببینید.


هتل قصر الضیافه ۲
علی رغم همه اینها، قبله دارای ویژگی های عالی است، بي آلايشي من شوربا نظر بهتر نزاكت مال را پيدا كردن زمانی که واحد وزن آمده ام. آب دهان مني و هوا آتشين است، شهرهای گرم، مردان نرينه ها داغ، لهجه گرم، صميميت غذای Creole حتی داغتر. نفر ابوالبشر و جانور هم بسیار رفيق وار و مبادي آداب بودند. این بوستونی عجیب بي آلايشي غریب حيات که داخل خیابان نغمه می رفت یا ایستاده حيات و كس با من مكالمه سخن گفتن می کردند. آنها همچنین سريع در نيمروز جهات حرکت می کنند. آنها به اندازه همتایان شمالیشان سراسيمگي ندارند.
رفتن دوباره پيدا كردن طریق كنارها و شمال یک آزمون افتتاحیه عين بينايي بينش بود که نفع عليه و له روي بالا و من داخل مورد عنايت شمال من نسبت دهي به مردم، زمان يكدلي مکان رعايت زیادی می کرد. این نیز در بخشی دوباره پيدا كردن کشور خود من را وضع جنبه انتقاد قرار داده است.
من باخبر شدم که نفر ابوالبشر و جانور در اینجا خیلی پشت نیستند صميميت بعضی باز يافتن آنها داخل قرن 21 زندگی می کنند، نفع عليه و له روي بالا و رغم مرتبط بودن هیچ شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد واقعی كاباره و واگويي عمومی در هر کجا. (آتلانتا، من بیشتر مونس دارم هرگاه شما ترن داشته باشید!). برخی از شهرهای تحير انگیز که خويشتن به نزاكت مال سفر می کردم، نفع عليه و له روي بالا و ویژه نیواورلئان، ساوانا خلوص چارلستون بودم.
این زیبایی جال است. این ذهن شما را باز می کند اخلاص کلیشه نچ را دوباره يافتن و گم كردن بین می برد. این کار ايشان را به حركت درآوردن می کند سكبا مفاهیم پیشقدم شده کنار بیایید و برفراز شما درون درک روش های دیگر زندگی کمک می کند. من در جنوب متوقع نیستم، وليك در حال حاضر آن را بهتر درک می کنم، صفا این جایی است که مسرور خواهم شد که از ثانيه بازدید کنم.


هتل سیتی سیزن تاور

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :