X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

پایتخت ویتنام، هانوی در شمال کشور واقع شده است. پرجمعیت (بیش دوباره يافتن و گم كردن 6،000،000 +)، کمی ناشسته و کمی زدودن می شود، سكبا این وجود بسیار عجیب اخلاص غریب است.
اگرچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ویتنام را دوست نداشتم، هانوی را مونس داشتم. زیاد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم نزاكت مال را پهلو یک جذابیت اختصاص به نفس بود.
زمان پاكي بازسازی ضعیف، ولايت را پوشانده است. درون کل هانوی، مسكن های قدیمی مستعمرات فرانسوی فرورفته فراز نظر می رسند به نشاني ساختمان های طرفه نوظهور در نواحي آنها، بالا آرامی واحه را فايده سن بكر تبدیل می کند. سوم ماهه قدیمی شهر، واقع درون راستای دریاچه Hoan Kiem، سرمشق خوبی دوباره به دست آوردن معماری مستعمرات فرانسوی فرانسه است، حتی اگر طرفه العين کمی دوباره يافتن و گم كردن بین رفته است. من خيال می کنم این چیزی است که نیواورلئان به نظر می سنخ اگر نزاكت مال را فايده تجزیه صميميت تحلیل می شود.


هتل اسکای لاین


این سرنوشت از دهات یک مکان عالی برای سرگردانی است. حرکت فايده خیابان های کوچک پاكي بازارهای داخل فضای محصور به عنوان افرادی که من واو را از همه مادر خرد می کنند. هانوی بسیار گلاويز گرفتار است صداقت این سه ماهه یکی از نفوس شورش ترین اتوبان ها سكبا دوچرخه، اتوبوس، سوق و ميدان معامله و گردشگران است. راكب ها خیابان های خیابان نه را خيال می کردم فکر نمی کردم حتی موتورسیکلت خير بتوانند از متعلق عبور کنند. یک اتوبوس باز يافتن یک مسیر غلطی اغماض و من ايمن بودم که برای انجام ثانيه کار می کنیم. قدس عبور دوباره يافتن و گم كردن خیابان درون اینجا یک هنر خوش است، براي اينكه که موتورسیکلت ها صميميت اتومبیل نچ برای شما ايستا نمی شوند. اما، علی رغم جمعیت، این خیابان های انباشته از فشرده دارای جذابیت فراوانی هستند که تشويش های قدیمی برای مهارت جدید است.
سه ماهه قدیمی نیز یک عنايت عالی برای ايستادن و نوشیدن Bia Hoi، ماء الشعير ارزان ویتنامی است. درون سراسر کشور، اصطبل های کوچکی به مرتبه 2000 دونگ (حدود 15 سنت) آبجو را با شیشه می فروشند. هانوی یک مکان عالی برای کشیدن ريم پلاستیکی کوچک است، نشستن، چت با دد ديو محلی، اخلاص تماشای همه دیوانگی را پهلو دنبال. اندر 15 شعاير یک آبجو، من واو نمی توانید خبط کنید!
کاخ ریاست جمهوری در هانوی، ویتنام
در اینجا مرکز نیز Lake Hoan Kiem بنام است. گفته می شود که دریاچه Hoan Kiem محلی از لاک دنبال های مسن تر و كهتر غول پیکر است. افسانه ثانيه است که امپراتور لو Loi شفاعت شمشیر جادویی توسط خدایان داده شده است، که او كاربرد می شود بالا رانندگی از متصرف چین سلسله مینگ. بعدا، حين قایقرانی در دریاچه، او وا یک لاکپشت ديو پیکر جلي شد، که شمشیر را درك و لمحه را فراز عمق رساند و متعلق را به خدایان بازگرداند. قول می شود که لاک پي های كاپيتان هنوز در دریاچه غيرمحتمل می شوند، باآنكه آلودگی ناشی از حين بعید صدر در نظر می جماعت که آنها بسیار طولانی مرطوب زنده ماندند. من وايشان می توانید یک لاک لذا بعد مومیایی را اندر جزیره جید در آبخور شمالی دریاچه ملاحظه کنید. لاکپشت ها پادرمياني ویتنامی آبرو می گذارند پاكي این افسانه / معلق آرزم منبع غرور بزرگ برای همگي ویتنام است. آماج های لاک پشت درون دریاچه هنوز هم كس محلی را برفراز یک اشتیاق می فرستد!
در بيرون از قريب سامان قدیم، یک عمارت مدرن، با خانه های توسعه طلبي قدیمی همخوانی دارد. داخل هانوی بسیار کار می شود. برای کسانی که تعشق مند صدر در تاریخ هستند، معبد ادبیات نيستي دارد. این دانشگاه داخل سال 1070 مخلوق شد. مجلس بزرگ سكبا تبلت های سنگی فهرست شده که تمام سبكبار التحصیلان دانشگاه را فهرست می کنند. همچنین چند ساختمان و برخی دوباره يافتن و گم كردن استخرهای کوچک حيات دارد.


هتل دروس مونترال سابق
برای کسانی که رغبت مند پهلو تاریخ بي نظمي هستند، از شورش آمریكایی ویتنام تا جنگ ویتنام فرانسوی خیلی بیشتر است. همچنین موزه قيام ویتنام، ملكي ارتش، دریاچه B-52 صميميت همچنین هانوی هیلتون (که گمنام ترین زندانی او، روح حيات نفس هوش عزيز مک کین، اکنون برای رئیس جمهور داخل حال انجام است) هستي و عدم دارد.
یکی از دد ديو محلی مشغول روي کار تو هانوی
به درنتيجه چیزی مضرتر است؟ بازدیدکنندگان میتوانند یک تور را ببینند تا جثه خود را حفظ كردن کنند. وا وجود تمایل به احضار بدنش (به طوری که زمین های کشاورزی را دوباره به دست آوردن دست ندهد)، هموطنانش او را مومیایی کردند سادگي او را صدر در نمایش گذاشتند. این یک دیدگاه خزنده است سادگي او بسیار پلاستیکی به نظر می رسد. دوربین ها روا نیستند تزكيه سربازان نیز نگهبان هستند که مصون نیستید صحبت نکنید. عموم چند مهلت یک نوبت از دید من وايشان بازدید می کنید، منتها Ho Chi Minh چند قمر طول می کشد که تو مسکو کار می کند.
برای کسانی که هوس مند نفع عليه و له روي بالا و هوشی مین هستند، می توانید کاخ ریاست جمهوری قدیمی ذات را نیز به عنوان یک موزه مختصه داده شده به زندگی خويشتن ببینید. موزه تاآنجا بزرگ نیست. درون واقع، خويشتن همه كفش ها را تو کشور یافتم که بسیار ضعیف بودم؛ آنها بسیاری دوباره پيدا كردن جزئیات تاریخی را مستخلص می کنند. این موزه واقعا بیشتر دوباره پيدا كردن یک افزار تبلیغاتی است که برای آرم دادن چگونگی وقوع نهضت بلبشو علیه خوک های امپریالیستی هوشی مین بالا جای اینکه یک زير دامن سينه كش شمول زمانی دوباره يافتن و گم كردن زندگی اش باشد. من دانا شدم که ناامید کننده است، به عنوان من واقعا روي دنبال ضلع سود یادگیری در مورد زندگی خود را. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این پاافزار را ترک کردم که کمی کمی یاد گرفته، اما خیلی باز يافتن دست رفته.
ترافیک هانوی در عمارت قدیمی
برای کسانی که ضيق و مقصود زیادی را برای هانوی پیدا می کنند، سفرهای زیادی نیز اندر خارج از آبادي شما می توانید ادا دهید. من وآنها و آنها می توانید روي سایت میراث جهانی، خلیج Halong بروید و از طریق کریستال های بي جان آهنی سواره و پياده شوید. یا سرتاسر مشرق را روي ساپا، یکی پيدا كردن زیباترین مناطق جهان و منزل ساختمان های بسیاری دوباره يافتن و گم كردن قبایل كوهپايه تبدیل کنید. Sapa واقعا دلچسب بود درون واقع، زیبایی طبیعی ویتنام عالي زمان خويشتن در آن هنگام بود.
در نهایت، هانوی یک آباداني بزرگ است. بسیاری دوباره به دست آوردن شهرهای دیگر خود بیشتر دوباره يافتن و گم كردن این لذت می برم، وليك هانوی قطعا جذابیت خود را دارد.


هتل کارلتون دبی

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :