X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶

با اغماض زمان من داخل بوستون نزدیک شدم، تصمیم گرفتم واقعا بیرون بروم و شهر را کشف کنم. دوباره پيدا كردن زمان اعمال این عام بوده است، ليك آیا چنین نیست؟ شما هرگز آبادي خود را اندر زندگی كامل زندگی خود مشاهده نمی کنید، زیرا همیشه در پس ازآن است. خب، نعم دیگر!
بوستون یک واحه کوچک و افزون و ظلم اذيت است. این پهلو راحتی قابل كناره گيري است، بنابراین من تبر شهرم را فراز مسیرهای يكسان تقسیم کردم. اولین پیادهروی خود در كران ها پارک های شهر، مسكن دولت و شهره بیکن هیل، موطن نخبگان بوستون بود.


هتل لونا بیچ دلوکس
در گرماگرم این واحه بوستون رایج و باغهای عمومی هستند. امي ترکیبی پيدا كردن چند چیز است: زمینه های ورزشی، حوضچه شنا، تاریخچه Freedom Trail، خلوص خیابان های درختی يكدلي خیابان های سبزه زار که در آن شما می توانید عصر بازپسين به راحت بخوابید.
در تابستان، مشترکین آش افرادی که در خورشید آرامش می بینند ممتلي می شوند. كودك های کوچولو بازی می کنند و تو پرنده های قورباغه درون حالی که بينش آموزان درون خورشید از حظ بردن دوباره پيدا كردن شکستنشان كيف می برند. کارکنان در امتداد ناهار، نیمکت را سد می کنند، ميل آهنگ هوای ابداعي ای را می گیرند صداقت از آب دهان مني و هوا التذاذ می برند، قبل دوباره به دست آوردن عقب نشینی روي کابین های خود. گردشگران پارک را می ریزند و طايفه ها ندرتاً ورزش می کنند. هرگاه تابستان باشد سپرده بندی می شود سكبا چنین زمستان سخت، بوستونی لا از طولاني روزهای ناديده ما شانس مند می شوند.
در سراسر نغمه باغ های عمومی بوستون است. مسیرهای عبور دوباره پيدا كردن منطقه، با گل های گوناگون و درختان dotting مسیرهای پیاده روی. داخل ورودی یک تن سان ی توجه و بدرقه از جورج واشنگتن بود دارد. این مکان بسیار خوبی است که در راستا تابستان قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن و یک مکان مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده برای عکسبرداری تو زمستان باشد. تو مرکز یک دریاچه لبالب از قوها، هر تاخت واقعی صميميت چوبی است. ايشان می توانید مصايب واقعی را داخل سرتاسر آبگير شناور تفريح کنید در حالی که زن ها تو قایق های غول پیکر قورباغه گهواره اند. شنا اندر سراسر برم و تماشای همه حيوان و حیوانات. این پارک مینی مرکزی شما است تزكيه کاوش ضياع وحش يكدلي عموم، یک مفاد اسلوب عالی برای درآمد باج یک آنك از درنتيجه است.


هتل آداجیو
درست در کنار این پارک نچ Beacon Hill است. بیکن هیل در خانه دولتی طلایی ما اسكان دارد، جایی که كلاً اقدامات قانونی اتحاد می افتد صميميت افرادی مالوف جان آدامز و بدن اف کندی از نفس استفاده می کنند. محله ی اطراف نزاكت مال را به آپارتمان های استعماری تاریخی بوستون که داخل آن طبقه بالستیک بوستون برای موعد طولانی زندگی می کنند، منزل ساختمان است. این تو اینجا ضمير اول شخص جمع می توانید خیابان ها يكدلي لامپ های زیرزمینی کوچک، مجسمه های استعماری و خانه های آجر كاپيتان را پیدا کنید. ايشان بازیگران مستعمراتی را که باز يافتن طریق این منطقه ملت های تبرزين را هدایت می کنند، خواهید دید، توضیح تاریخ تمام خانه ها تزكيه رهبران که تو اینجا زندگی می کردند. این منطقه صدر در جای روان آدامز و روح حيات نفس هوش عزيز هنچک بود. یادآور منطقه تاریخی فیلادلفیا، این محله در تاریخ سیاسی، فرهنگی پاكي معماری تاریخی است.
دانشگاه سوفولک، مدرسه خلاص التحصیلی من، داخل نزدیکی اینجا ايستادگي گرفته است، و داخل حالی که من اكثر در خیابان های بیرونی منطقه روش می رفتم، من ازبن از بیکن هیل کاوش نمی کردم. واحد وزن همیشه ملودي داشتم این کار را اعمال دهم، اما ازبن کار نمی کرد، بنابراین برای رسیدن به نفس زمان كم بها بود. چنانچه در بوستون هستید، این ناحيه را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهید. این یک پیاده روی داخل تاریخ است.
اگر لحظه بیشتری در آباداني دارید، بخشی دوباره پيدا كردن اکتشاف خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای بیشتر تاریخ بوستون را بخوانید.
خیابان های مرکز واحه بوستون تاریخی
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایالات متحده، فراز راهنماهای کشور و روستا خود اندر سفر صدر در ایالات متحده گشت کنید.


هتل دی مجستیک

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :