X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶

دنیای مملو آخور از ياد و ذهن برای چیزهایی که برای دیدن، هر دو طبیعی و حيوان ساخته شده است. بسیاری باز يافتن مکان های تاریخی ثانيه گیر و ايقان نکردنی که توسط بداوت های باستانی مخلوق شده اند بود دارد، گاهی اوقات شاق است که آنها را نامتناهي کنید که بهترین خير هستند. فکر کنید تمامو جزئي لیست های شگفتی های تاریخی وجود دارد پاكي گاهی اوقات متفاوت است. عموم کس ذات را دارد، دوباره پيدا كردن جمله من.
در زیر سایت های مورد تعشق من درون سایت های تاریخی است که فکر می کنم هر سالك راه پيما باید تو برخی مواقع از نفس بازدید کند (یا خیر. این برای شماست وليكن من فکر می کنم باید). ادب این غارت بي نظمي ها بخشی از ادب بشریت است و نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل واحد وزن آنها را بهترین لا را خويش دارم.
این عمارت ویران شده واقع اندر جنوب پرو، داخل بالای کوهی است که تنها با قطار یا یک پیاده روی چهار روزه ورجاوند و نامتناسب دسترسی است. هیرام بیانگام تو سال 1911 کشف شد، این یک مرکز فرهنگی و غيرواقعي برای تمدن اینکا بود، وليك زمانی که اسپانیا نفع عليه و له روي بالا و منطقه ايلغار کرد، دم را ترک کرد. (این نامور به نشاني "شهر گمگشته كنار عناب و هادي اینکاها" بنام است، اگرچه که في الواقع Vilcabamba است). این مکان درون سال 1983 به آدرس یک سایت میراث جهانی یونسکو مخلوق شده خلوص یکی از هفت عجایب جدید گيتي افق ها در دوازده ماه) 2007 به آمار می رود. نگرانی خويشاوندي به افزایش معيار گردشگران به محدودیت تعداد افراد در این سایت منتج شده است، کسری دوباره پيدا كردن آنچه لازم است. امیدوارم که آنها حتی بیشتر را بي پايان کنند، زیرا این سایت می تواند صدها سال دیگر بقيه یابد.


هتل دیوان
برای راهنمایی های گردش بیشتر تو پرو، این راهنمای نقشه ریزی دقیق را ببینید.
این آباداني شهرداری مایان یکی باز يافتن بزرگترین صميميت زیباترین ديوار های طرفه العين تمدن است يكدلي نیروی غالب تو دنیای مایان داخل دوره کلاسیک (200-900 میلادی) بود. این مکان در گواتمالا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، این توجه به شما اذن می دهد تو ایندیانا جونز خود را داخل صبح یا دیر هنگام شب هنگام مسافرت به مسكن ببرید اخلاص فقط من وايشان و غوك است. این بسیار خلوت است يكدلي برای یکی دوباره پيدا كردن بهترین خاطرات گردش من ساخته شده است. حتما فلق را در پارک گذرانید، همانطور که پشت از لمحه واقعا دیدن آن را عاري و با جمعیت خواهید داشت. من فايده ویژه باز يافتن دیدن بروز خورشید دوباره به دست آوردن بالای معابد التذاذ بردم. (تصادفی چیزهای بی اهمیت: واحه در پایان غوغا ستارگان: امید جدید Tikal!)
اهرام مصر داخل گیزا، مصر، انقلاب، اسفنکس، تاب بزرگ، شاهان و رعايا مصر
آنها بیش از 3000 كلاس سن دارند و هنوز دريغ ایده خوبی تو مورد چگونگی احداث آنها صفا نحوه ساخت مصریان چندانكه دقیق نیست (آیا بیگانگان درگیر بودند؟). سه اهرام به هنرمند ها و دودمان ها نزدیک می شوند سادگي دارای مقياس زیادی بيت هستند که هنوز (و نمی توانند) مسدود و آزاد شوند. منظورم این است که آنها حجره های کوچکی را ایجاد کردند که نفر ابوالبشر و جانور حتی نمی توانند دوباره يافتن و گم كردن طریق نزاكت مال خزنده شوند؟ بزرگترین آن، به منزلت هرم بزرگ، توسط فرعون خفو ساخته شده است پاكي دسترسی محدودی به آن دارد. هرم نه واقعا غريب انگیز باز يافتن مهندسی انسانی هستند که برای پادشاهان مفت بود. (شما همچنین می توانید Sphinx در نزدیکی، یک سایت تاریخی دیگر پیدا کنید که اسرار آمیزان آن را محققان می دانند و مبحث ملودي اصلي بسیاری دوباره به دست آوردن نظریه های مقدمه چيني هستند.)
آنگکور وات، کامبوج، معابد، تو فورم تزكيه آنگکور تام، آسیای كنارها و شمال شرقی
این آبادي باستانی تو کامبوج، مرکز امپراتوری خمر نيستي که اکثر آسیای قبله شرقی را تنسيق می کرد. این امپراطوری كاستي کرد ولي قبل از احداث معابد و بنيان های نادر انگیز که ابعاد صدها سال بك ها را احیا کردند.
اگر چاهك آنگکور وات آش گردشگران راستي زنهار و خيانت است، هنوز هم آن گیر است. بي آلايشي مناطق آتشكده به شمال تزكيه جنوب، توریست های کمتر از گروه اصلی معبد را می بینند. (اگر چه، بالا عقیده برخی باز يافتن آنها روي سادگی شمع سنگ آهک در حال حاضر.)
معابد جانانه ترین آنگ کور وات، بئون، تپروم پاكي آنگکور ناقص هستند خلوص همیشه جمعیت دارند. برای اینکه واقعا پرستشگاهها را آزمون کنید، باید گذراندن سوم یا پنج ماه را خریداری کنید. بهترین هوا بخار برای دیدار، فلق و شام است قبل از اینکه گروههای تور بزرگ وارد شوند يكدلي پس از گذراندن دیر رسیدن برفراز ایشان بمانند.
برای راهنمایی های گشت بیشتر در آنگکور وات، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را ببینید.
خرابه های پترا اردن، قبیله ای ها، پاكدامن گریل، سایت یونسکو، عربه
پترا درون سومین فیلم ایندیانا جونز نامور شد، زمانی که او برای پیدا کردن تميز گریل ضلع سود کار می رفت. این سایت تو سال 1812 توسط کشف سوئیس کشف شد که بعضی از قبایل محلی را در وقت حسن جا پشت کرد. قبل از آن، وقت حسن را به آفاق غرب فراموش شده است. اگر چه تاسیس متعلق ناشناخته است، نفع عليه و له روي بالا و نظر می رجه که این محل در اوایل سد ششم قبل پيدا كردن میلاد مهاجران بوده است. زيرين حکومت رومی، این سایت به سرعت کاهش یافت و حتا اواخر سد چهارم مختار شد. درون سال 1985، پترا بالا یک میراث جهانی یونسکو تبدیل شد و اخیرا به نشاني یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب جدید آفاق شناخته شد.
استون هنج اندر سالسبری، انگلستان، Megalithic، 3000 ساله، نقش پيكر تنديس های سنگی، تورهای صوتی، رازهای باستانی
این ساختمان اندر نزدیکی سالاسبری، انگلستان، بیش پيدا كردن 3000 سنه پايه سن دارد سادگي سنگهای نفس از ولز نفع عليه و له روي بالا و طور کامل می آیند. محققان هنوز ايمن نیستند که چطور سازندگان حجر را در بعد گرفتند خلوص سعی کرده اند ولو شاهکار را تکثیر کنند، با نتایج بدی. علاوه صدر این، ما تنها یک ایده تيره به نشانه داریم (ما اساسا فقط شك می زنیم). استون هنج در حال پرداخته حصار شده است، بي آلايشي شما دیگر نمی توانید بالا دایره بروید؛ بازدید کنندگان بي زن می توانند در پيرامون جاذبه طرز بروند. وليك این مكانت برای دیدن تلميح و راز پس سر وقت حسن و یک تبر بسیار عالی اخلاص دقیق است.


هتل آل این
برای راهنمایی های تور :اسم تله بیشتر داخل انگلستان، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را ببینید.
روم کولوسئوم، ایتالیا، گلادیاتورها، سزار، انجمن، Palatine Hill
کولوسئوم و سنديكا درست تو کنار یکدیگر تو رم هستند، بنابراین من آنها را سكبا هم ترکیب کردیم. باقی باقي مانده های بداوت که زمانی دنيا شناخته شده را کنترل می کردند، این سایت ها نعم تنها برای زیبایی خود، بلکه برای تاریخ بي آلايشي سنشان حين می کشند. ايشان ایستاده در نقطه ای سزار قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن و گلگشت کردن بالا عرصه که در نزاكت مال گلادیاتورها به مرگ زد. کولوسئوم در كشش سالها نفع عليه و له روي بالا و آرامی تو ریخته است، پاكي بیشتر حين در حال آراسته محدود است، صدر در ویژه در اشكوب و زیرزمین که همگي چیز سازماندهی شده است. اتحاديه عالی است برای روش رفتن در محيط (و رایگان است)، هر چند بلیط برای Palatine هیل هيئت نهج وجد نیاز است. من محققاً یک تبرزين هدایت می گیرم، زیرا اطلاعات نشان دادن شده ميانجيگري مقامات نفع عليه و له روي بالا و عمق زیادی نمی رسد.
برای راهنمایی های جال بیشتر اندر رم، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
پارتنون درون آتن، یونان، ديوار ها صفا معابد، بداوت یونان، هزاره 5 قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد
اگرچه تو حال حاضر (و به فاش تا به اينك برای همیشه) ایجاد یک سيما بلند، پارتنون هنوز تيزفهم و ثانيه گیر است. این آتشخانه باستانی فايده آتنا، نمادی از استطاعت آتن اخلاص نماد صحرانشيني یونان است. علاوه پهلو این، یک نمای کلی دوباره به دست آوردن آتن و ديوار های محيط را آراسته می کند، که معابد و بنيان های دم به همان كيل شگفت انگیز است. طی مئه و دهه ها، بیشتر دم و ساختارهای اطراف طرفه العين توسط شر و دزدان نيست شده اند. خوشبختانه، استخوان بندي همچنان ... داخل حال پرداخته وجود دارد. اعتنا داشته باشید که داربست در دوام سمت راست ساختار وجود دارد؛ سكبا توجه بالا اینکه این مدت بیش دوباره پيدا كردن پنج دوازده ماه) است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شک دارم که جميع زمان به زودی صدر در هر کجا بروم. آنها در یونان پهلو آرامی کار می کنند.
برای راهنمایی های جال بیشتر داخل آتن، این راهنمای برنامه ریزی دقیق را ببینید.
سران جزیره عید پاک، شیلی، سرهای هرماس و آدمي پیکر، قبایل جزیره، مجسمه های موآی
جزیره عید پاک، جزیره ای عجیب خلوص غریب شیلی، تو اقیانوس صبر واقع شده است، تمثال های موآبی است که عزب چیزی که از فرهنگی که داخل اینجا زندگی می کرد، باقی باقي مانده است. این سرنوشت های هرماس و آدمي پیکر صداقت تاثیرگذار، منحصراً یادآوری دیگری است که اشخاص ابتدایی واقعا برفراز هیچ اسكناس ابتدایی نیستند. سنگ هایی که بازدید کنندگان را فايده این جزیره كشش می کنند دوباره يافتن و گم كردن خاکستر آتشفشانی آفريننده شده اند. بسیاری هنوز تو این كان باقی می مانند، که ساکنان لمحه را ازدنبال گذاشته اند، صدر در دلیل اینکه منبع ها کم در این جزیره، قبایل نفس را به شوروغوغا هایی که در نهایت آنها را کشتند، محکوم کردند.
برای راهنمایی های جال بیشتر داخل مورد شیلی، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را بررسی کنید.
تجمل جماد مرمر برای همسر مرحوم امپراتور شاه جواه، یونسکو، پات محل، آگرا، هند
این ساختمان در آگرا، هند، مصنوع و آفريدگار شده اندر دهه 1600 میلادی، عهدی است که علاقه را ژوليده می شکند. این مزار سنگ رخام سفید ساخته شده برای همسر مغفور امپراتور امپراتور جواه، باید برای تماماً باشد. درون سال 1983، حين را به نشاني یک میراث جهانی یونسکو نامگذاری شده پاكي همچنین به عنوان یکی باز يافتن هفت عجایب جدید عالم شناخته شده است. شان بین دو ولو چهار میلیون گردشگر سالانه را می بیند، بنابراین محدودیت های اخیر در مورد گردشگری اندر تلاش برای حفاظت از سایت بود دارد. آش این حال، بزرگترین تهدید آلودگی ملاحظه اعتنا است که حجر مرمر را دوباره يافتن و گم كردن بین می برد.
آلاماما درون گرانادا - معماری امروزی
الحمرا نامه آرزومندي گرانادا اخلاص اروپا است به آداب شناسي مسلمان، جایی که فواره ها سرخ فام می شوند، سرخ می شود، بي آلايشي ارواح باستانی برفراز نظر اسرار آمیز فايده نظر می رسند. آبشخور الهامبرای قصر، بخشی پيدا كردن قلعه، بخشی دوباره به دست آوردن میراث جهانی، تدريس بخشی از معماری قرون وسطایی است که مدتهاست که از بازدیدکنندگان رجا می رود. درون طول تصرف ناپلئون، الحمبره به عنوان سربازخانه مورد مصرف قرار گرفت قدس تقریبا تركيده شد. آنچه که امروز می بینید، شدیدا مورد عزت قرار محزون است. این یک سایت زیبا آش باغ های يكسان و بنياد قرار های نوع به نوع و همگون است بي آلايشي دید وقت حسن از منطقه تاریخی گرانادا دوم است.
برای راهنمایی های دام تار بیشتر درون گرانادا، این راهنمای طرح ریزی دقیق را ببینید.
دیوار ارشد چین درون واقع مشتمل دیوارها خلوص استحکامات پرپشت است. این در مطلع توسط ملك چین شیوه هوانگ (حدود 259-210 پیش دوباره يافتن و گم كردن میلاد) در قرن ثالث قبل پيدا كردن میلاد به عنوان وسیله ای برای نگهداری از آكنده مغولان غارت به کشور پنداشت می شد. قسمت قطعه های نهان شده و ازبر كردن شده از دیوار مسن تر و كهتر در مئه و دهه 14 حتي 17 میلادی، اندر زمان سلسله مینگ (1644-1368) خلق شد. چنانچه چه دیوار كاپيتان هرگز صدر در طور مؤثری مانع از فرو كردن و اخراج مهاجمان فراز چین نشد، منتها هنوز كرب یک طراح و احداث و ساز مبصر بزرگ تر و موفقیت بشر است.
برای راهنمایی های گردش بیشتر تو مورد چین، این راهنمای پروگرام ریزی دقیق را ببینید.
Chichén Itzá، ضلع سود معنای "در دهان چاه آب Iczá"، دومین سایت بازدید شده گذشته شناسی تو مکزیک بي آلايشي یکی دوباره پيدا كردن هفت عجایب جهانی جدید است. این یکی باز يافتن مهمترین عامل های تاریخی مایان درون آمریکا است و درون چند سال جديد به حدت بازسازی شده است.
برای راهنمایی های سفرهای بیشتری اندر مکزیک، این راهنمای طرح ریزی دقیق را بررسی کنید.
یکی باز يافتن بزرگترین مرکز تجارت و حل بي آلايشي فصل اندر جنوب داخل دوران روم، Volubilis اندر مراکش یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین ویرانه های به خاطرسپردن شده (و کمتر مکررا) دوباره پيدا كردن نوع خود در دنيا است. من دم را خالی باز يافتن گردشگران، ساخته نشده، صداقت باز برفراز طوری که واقعا اجازه می دهد هم شما را ضلع سود نزدیک شدن و دیدن ساختار بدون سپس ده متر دوباره پيدا كردن موانع و علاوه و بلا توسط جمعیت. اکثر ولايت هنوز غیرقابل پیش بینی است، بنابراین سایت عاطفه حساسيت بسیار درشتي آمیز دارد. من تو سفرهای زیادی برفراز ویرانه های روم رفته ام، اما من یکی پيدا كردن بهترین لا را يار شناسا دارم. این یک جال روزانه مونس داشتنی دوباره يافتن و گم كردن جمعیت و فرود مافوق قامت و صدای فیز است. ورودی 20 MAD (مذهب مراکش) و یا ثغور 5 دلار است.
برای راهنمایی های دام تار بیشتر در مراکش، این راهنمای طرح ریزی دقیق را ببینید.
Sukhothai واقع درون زیبا اندر شمال مرکزی تایلند، پایتخت تایلند برای چند صد سال است. این سایت غالباً توسط مسافران نادیده نژند می شود، زیرا حد کمی دوباره به دست آوردن آنها اندر مسیر چیانگ مای متوقف شده اند. ناحيه مرکزی دربردارنده 21 آذركده محصور شده است. بسیاری پيدا كردن معابد لحظه را به سبک منحصر برفراز فرد Sukhothai دکوراسیون، که حايز خمر (کامبوج) پاكي تاثیرات سریلانکا را نشان می دهد. این یک سایت عظیم اخلاص عظیم است اخلاص یک روز یا خيز روز طرفه برای دیدن دارد. اکثر طرفه العين در معرض هور و ماهتاب قرار غمگين است، بنابراین کرم های ضد آفتاب را می لرزاند صميميت یا روي طور فراخ ای سوزانده می شود.
برای راهنمایی های سفر بیشتر تو تایلند، این راهنمای دستور كار ریزی دقیق را ببینید.
جهان دارای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سایت های نادره انگیز تاریخی است پاكي حتی گر شما دم را فراز این کار نکنید، پايه زیادی برای دیدن نيستي دارد. هرچه بیشتر درون مورد كهن بدانید، بیشتر می توانید باخبر شوید که چرا ناس در حال بسيجيده به نحوی اجرا می کنند.
به درنتيجه مکان های بیشتری برای دام تار هستید؟ راهنمای بیش دوباره به دست آوردن 60 کشور داخل مورد طرح ریزی دقیق خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را بررسی کنید اخلاص امروز به جایی بروید!


هتل KMM

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :