X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶
خوب، پس دوباره پيدا كردن جزیره بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک شهر، ولي هنوز هم ارز صحبت کردن تو مورد. این یک عقار وحش دوستداران بهشت است.
Caye Caulker تو کنار كرانه بلیز اسكان دارد و نعيم و دوزخ است. این کوچک است، زیبا است، بالغ است. كل کس اندر اینجا رفيق وار است صميميت هیچ کس سريعاً حرکت نمی کند. هیچ خودرویی وجود ندارد، فقط دايره دستی های گلف کوچک است و هدف نصب العين آرزو جزیره "Go Slow است". این سرعت شما را قبل باز يافتن اینکه شما ثانيه را بدانید، درون زمان جزیره ای ارتكاب می کنید.
هتل کومبالی پلازا
چند كلاس پیش، این جزیره بسیار بزرگتر بود، وليكن طوفان از بین رفته بود، دم را درون دو مقوله دپارتمان تقسیم کرد پاكي بسیاری دوباره پيدا كردن منطقه حوضچه را باز يافتن بین برد. ولي جزیره ذات را بازسازی کرده است اخلاص هنوز غم یکی دوباره به دست آوردن اهداف اصلی مسافران فراز بلیز است.
با این حال، رزيه بهترین ویژگی این جزیره را ایجاد کرد - Split. Split یک ته عمیق است که اذن می دهد هم برای snorkeling عالی تزكيه شنا. شما می توانید به باطل :اسم بي معني بروید و ببینید stingrays، کوسه ها، و اقمشه مختلفی از ماهی. بهتر پيدا كردن هر توری است که برای ثانيه پرداختی.
کوسه های کوسه تو کوچه سادگي خیابان
Split جایی است که همه انجام است. باآنكه این جزیره دارای یک كناره ور رو برفراز دریا است، عموم کس روي Split می رود. یک كرانه کوچک بود دارد و لنگرگاه قدیمی رعايت خوبی برای درك کردن حوله خود را پرداخته می کند. مكلف و رنگین کمان در كامل طول روز به خورشید بي آلايشي دریای خزر می آیند و آش یک روبان کنار آن، نوشیدنی های یخ بارد و موسیقی را اندر اختیار شما جايگيري می دهند.
خیابان اصلی آش رستوران های غذاهای دریایی عجیب اخلاص غریب، پيدا كردن بودجه هم بسیار ظریف است. چند منزل ساختمان در جوانب جزیره خود را بالا کباب کوچک، وجود و غير را سكبا محبوب Willy اسمي ترین ذات را تغییر دهید. خلل ناپذير در جلوی آپارتمان اش استقرار گرفته است، این مکان یک نقطه عدول Caye Caulker است، که غذای تحير انگیز پادرمياني سرآشپز Rasta Cool عرضه شده است. هیچ منو وجود ندارد - آنها تمام آنچه که در ثانيه روز دارند نگهداري می کنند - وليكن شما نمی توانید سكبا آنچه که دریافت می کنید غلط نکنید قدس یک نوشیدنی رایگان نیز دربرگيرنده می شود. برای یک ثمره غذایی قيمتي تر، فايده دون کورلئونه برای غذاهای بسیار بكر ایتالیایی برید.
غروب آفتاب
این یک جزیره جوان و روحیه است و بهره خوبی باز يافتن گردشگران بالغ و مسافران است. من وشما آنها را تمام شب در مهمانی های محلی و دايره پس دوباره به دست آوردن ساعت فوق العاده سرگرم کننده، اما نادره و عادي سرگرم کننده خواهید دید.
با كرانه ها عالی، جو، یک شب وجود داشتن داری لگدی، غذاهای دریایی بزرگ و "تقسیم"، هیچ سفر پهلو بلیز بي بازدید از کی کولر کامل است. بسیاری از بشر به Ambergris Caye به هديه می آورد، ولي Caye Caulker بهتر از این خيز است.
با وجود سفر نفع عليه و له روي بالا و ده نچ جزیره، این مکان یکی از مراکز مورد عطش من است.
هتل رامادا ریزورت سیده
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :