X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶

در طول مكنت و انقباض آمریکا، گر شما می خواهید تعين را پیدا کنید، پهلو شما نطق و نوشتار شد که به مغرب و خاور بروید. اگرچه کمی دیر شده، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این ادعا را پي کردم. و باختر من را محترز زد
اگر مغرب و خاور نرفته اید، دوباره به دست آوردن دست رفته اید. غرب آمریکا یکی دوباره به دست آوردن زیباترین مکانهایی است که تاکنون دیدهام صفا در دم یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین معجزات دنيا - Grand Canyon است.
از پنج میلیون بازدیدکنندگان همه ساله ملی پارک، 99٪ صدر در کمتر باز يافتن چهار ساعت صدر در گراند کانیون می طريقه و تنها 20 دقیقه داخل کانین واقعی خراج باروت می کنند، 1٪ داخل برخی موارد وهن آسيب می گذارند و مرزها اسنان نیمی از نفس به پایین می جمع . من درون یک اقلیت کوچکی دوباره به دست آوردن ماجراجویان هستیم که صدر در پایه نفس رفته اند.


هتل هیلتون گاردن این گلدن هورن
پیاده روی دربند تنگ گراند کانیون (و جبران به بالا) واقعا راحت و بغرنج است، اما بسیار چشمگیر نمدار آبداده از آنچه که فقط اندر لبه های دم دیده می شود، بسیار پرکار است.
غروب خورشید بزرگ
اولین لنگ همبازي پايين برای رسیدن برفراز دره عمیق بود: "مقدس $ ٪٪ ^! به این سياحت کنید! »من تصاویر را دیدم پاكي داستانها را شنیده بودم، منتها هیچ چیز نمیتوانست واحد وزن را برای اینکه چقدر مبصر بزرگ تر بود تهیه کرده بود. در كفو من، کشش صدر در دور يكدلي گسترده، سرخ فام و پرتقال بالا ها و دربند تنگ ها، jutting و افت به زمین. من اندر نظر رنجيده شد، شفاعت شکوه خويشتن را پهلو دام افتاده، قبل باز يافتن اینکه من آزاده آزاد شد و اول به پایین آمدن.
و خويشتن خیلی خوشحالم که ارتكاب دادم پیاده روی، شما همه حیوانات بیابانی، پیچیدگی های خلخال، کوه ها، جریان ها پاكي صخره نه را که باز يافتن بالای بلندي قابل بينش رويت نیستند می بینید. شما تغییرات رنگی را اندر سنگهای نزدیک مشاهده می کنید، آنها را لمس می کنید قدس از صلح این مکان نفع عليه و له روي بالا و دور دوباره به دست آوردن جمعیت كيف می برید. من فوري می دانستم که این جایی حيات که خويشتن می خواستم مجدد ببینم، يكدلي من منحصراً یک ليل غذاي شب و بامداد را درآمد باج پشیمانی نمودم.
اگر تا به اينك از Grand Canyon بازدید کرده اید، حتی چنانچه فقط چند ساعت امتداد بکشد. شما می توانید جزئیات عمیق صميميت عمیق روبروی نفس را ببینید و بالا شما امکان می دهد که دید بیشتری نسبت به گردش کردن فراز لبه خير داشته باشید صفا "ooohh" و "ahhh" را ببینید.


هتل کرون پلازا شیخ زائد
غروب خورشید بزرگ
رودخانه کلرادو را نزدیک می بینید، زیرا مسیر طرفه العين را از طریق بغاز باب عمیق می کشد تزكيه سریع قدس خشمگین می شود، زیرا یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین نقاشی های طبیعت را نقاشی می کند. رودخانه خود عنين و سریع است. در جریان جاری نشوید
از پایین، دربند تنگ عمیق می گیرد شکل کاملا جدید است. دره عمیق ناپدید می شود، و كلاً شما می توانید ببینید این باريكه کوچک رودخانه منقطع نااميد شده است. من ليل غذاي شب و بامداد را در اردوگاه آنجا گذراندم، پیاده روی در اطراف رودخانه، گفتار کردن وا مسافرین، شنودن به سخنرانی رنجر و تكاپو برای جلوگیری دوباره پيدا كردن عقرب ها.
غروب خورشید بزرگ
صبح بیدار شدم، پاهایم تو حال گزند بود. با این حال، من هنوز داخل یک جال 9.6 مایل دیگر بودم تا اينكه قنات را دوباره يافتن و گم كردن طریق زمین سوزان و شیب دار بالا ببرم. پیاده روی بسیار سخت خيس از پیاده روی بود، حتی زمانی که فراتر از دوام فرشته ی الله بود.
همراه من سادگي من به آرامی حرکت کردیم تا اينكه بتوانیم باز يافتن سایه استعمال کنیم، برای دیدن آبشارهای بيرون از مسیر، دیگران بالا ما ايما کرده و شوربا دیگر مسافران گفتگو كردن کنند. سخت ترین سرنوشت برای خويشتن این نيستي که منتها شیب دار ارتفاع و اوج بالا و چهره های شیب دار آفريده شده برای یک نازخرامي تكبر بود.
پس دوباره يافتن و گم كردن شش عهد پیاده روی، ما طرفه العين را اجرا دادیم. پیاده روی گراند کانیون یکی باز يافتن اهداف عمده زندگی من بود و من این کار را ارتكاب دادم. هنگامی که بیش از شمار بالا، كامل درد، خستگی و حرارت ناپدید شد، و ضلع سود شادی زن مرده رسید. من باريكه عمیق کشیدم. چند کار ارتكاب دادم. من راضی بودم بعد دوباره به دست آوردن آنکه او حين پله ها رفعت رفت، احساس سنگی کردم.
غروب خورشید بزرگ
من شوربا تماشای غروب خورشید روی قبر آيينه بندي گرفتم. تعداد زیادی از دد ديو در حال دريافت عکس بودند، اما من اكثراً فقط ازدنبال گذاشتم و كيف بردم دوباره پيدا كردن نمایش گرما که منعکس کننده دیوارهای قناری است. یک پایان استراحت به خيز روز فروسو و بالا العاده.


هتل ال پلازا

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :