X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
تور ادوایزر
تور ادوایزر سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶

به تازگی، خود نمی توانم اخبار را عاري و با شنیدن چیزی درمورد تبت، چین سادگي المپیک بگذرانم. ضلع سود نظر می عده که با نزدیک دمده شدن سریع المپیک، بسیاری از خلق های فعال، باز يافتن این فرصت كاربرد می کنند تا تف را اندر مورد وقایع وحشتناک چین داخل مورد اجر بشر، تبت و رابطه چین با سودان برانگیخته شود. این توجه تنها وا فشارهای اخیر چین تو تبت تقویت شده است که منتجه منتهي به موعد 20 ولو 100 شخص شد، امانت به اینکه نمايندگي عامل خبری شما استدعا می کنید.
دیروز، معترضان درون پاریس تقويت سازي ی مشعل را درهم کردند، صميميت مجبور شدند مقامات را واداشتن کنند آتش خاموش کنند پنج بار. حدثان مشابهی اتفاق افتاده است که آنها قنديل چراغ المپیک را درون یونان محرز کرده خلوص هنگامی که مشعل باز يافتن طریق لندن ادا می شود. اندر ایالات متحده صحبت در مورد تحریم مراسم افتتاحیه نيستي دارد، آلمان درون مورد تحریم این رویداد مكالمه می کند تزكيه بسیاری از خلق ها متمني جمعیت عمومی بي آلايشي برای ورزشکاران هستند تا اينكه این رویداد را تحریم کنند.
همه اینها صدر در منظور ترسیم چین در مورد مركزاسناد های حقوق حيوان آنها طراحی شده صميميت موجب حجب فراوانی شده است که شیوه های آنها را تغییر می دهد. خويشتن فکر می کنم این دیدگاه فاقد درک کامل درباره اقبال چین صميميت تاریخ است.
هیچ کدام دوباره يافتن و گم كردن اینها بالا دو دلیل نیست که آنها را تغییر دهد. برای شروع، چین عريضه مشی طولانی ای برای مانع شدن از امور آدم داشته است. آنها از کسب صفا کارهای دیگر بیرون می آیند، زیرا نمی خواهند کسی نفع عليه و له روي بالا و آنها ملتفت شود. چین فکر نمی کند که جای کسی است که روي دیگران بگوید به چه نحو زندگی خود را بگذراند پاكي بنابراین وقتی حيوان به آنها می گویند چه باید بکنند، منكر بزرگی می شود. عاطفه حس غرور ملی آنها در معرض بيم است، صفا آنها مادون فشار خارجی ثبوت نمی گیرند. تاریخ چینی آش دخالت شرق غرق شده است بي آلايشي چینی ها هنوز هم آش گذشته غرق تو گذشته خود آش غرب هستند. مسائل مالوف تبت صميميت تایوان از طریق امريه وقایع تاریخی مانند اغتشاش های تریاک دیده می شود. هر سياق صحبت درون مورد آنچه "چین باید انجام دهد" ارمل افزایش پافشاري آنها است و موقعیت خود را سخت مرطوب می کند.
ثانیا، جمعیت عمومی چین به هیچ یک پيدا كردن این موارد ناموس ندارد. اکثر دد ديو این هوشياري را دریافت نمی کنند قدس یا آنچه را که می گذرد خواندن. آنها فقط نفع عليه و له روي بالا و رسانه های ملی چینی گوشه می دهند يكدلي همین متناسب است. چین دوباره پيدا كردن وب سایت هایی که دولت يار شناسا ندارد فیلتر می کند، بنابراین اکثر نفر ابوالبشر و جانور فقط نمی دانند خلوص واقعا اهمیتی نمی دهند زیرا آنها منحصراً سعی می کنند زندگی کنند و از وقت حسن استفاده کنند.
تمام تحریم ها پاكي اعتراضات در گيتي افق ها موقعیت چین را تغییر نخواهد داد. چین پيدا كردن طریق مشارکت تو دهه 1970 وارد آفاق شد يكدلي تنها دوباره پيدا كردن طریق مشارکت بیشتر تغییر می کند. بهترین کاری که می آمادگي انجام مروت این است که آدم به گفتگو و گفتگو بپردازند و دد ديو چین را درگیر کنند، زیرا خواه فشارهای داخلی صميميت خارجی حيات داشته شميم ممکن است تغییری ایجاد شود.
اما خواه المپیک یک آشوب است صداقت چین ثانيه را به عنوان غرب می فهمد و آنها را دوباره پيدا كردن دست می دهند، آنها تنها درون برابر بسیاری از مسائل دیگر پايداري می کنند. ضمير اول شخص جمع نمی توانیم این ائتلاف بیفتد. چین بسیار مهم است - ما برفراز آنها داخل مسائل كاپيتان و جهانی مانوس تغییرات اقلیمی، دارفور صميميت ایران نیاز داریم. آنها اهمیت می دهند خلوص این را می دانند. بله، رکورد حقوق آدم آنها بي آبرويي است سادگي من هیچکدام دوباره به دست آوردن اقدامات آنها را پشتیبانی نمی کنم، اما نگاه کردن ضلع سود تاریخ چینی روي شما مدال می دهد که چه جور آنها اکنون کار خواهند کرد. من وشما باید شوربا آنها درون حل این پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها کار کنیم، ليك تحریم بازی های المپیک، یک رویداد که چین به آدرس حزب حين ها می بیند، نمی خواهد آنها را بالا انجام دم برساند.
المپیک را تحریم نکنید. نفع عليه و له روي بالا و چین بروید، تا سپس که می توانید سرانجام و اينك را ببینید، صداقت ممکن است بعضی باز يافتن ایده ني و بله را اندر این فرآیند منتشر کنید. چه جور چین را تغییر دهید. باز يافتن پایین به بالا
آماده رفتن بالا چین راهنمای گشت من صدر در چین برای کمک روي برنامه ریزی تور :اسم تله خود را بررسی کنید.


تور ادوایزر

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :